"Arsenal" prasibrovė į FA taurės aštuntfinalį

Pirmadienį FA taurėje buvo sužaistos šešioliktfinalio rungtynės tarp dviejų Anglijos "Premier" lygos ekipų.

Pergalę išvykoje iškovojo ir bilietą į aštuntfinalį pasiėmė Londono "Arsenal" futbolininkai. "Kanonieriai" 2:1 pranoko "Bournemouth" ekipą.

Pirmajame kėlinyje "Arsenal" į priekį vedė jaunimas – 5-ąją minutę pasižymėjo Bukayo Saka, o pranašumą kėlinio viduryje padidino Edwardas Nketiahas.

Visgi "Bournemouth" ekipai 94-ąją minutę pavyko įnešti intrigos, kai rezultatą sušvelnino Samas Sturridge'as. Įvartis buvo įskaitytas po ilgos VAR peržiūros, todėl "Bournemouth" turėjo dar bent kelias minutes laiko išsigelbėti.

To taip ir nepadarius, į kitą etapą žengė "Arsenal" klubas, kuris aštuntfinalyje susitiks su "Portsmouth".

"Bournemouth" 1 - 2 "Arsenal"
5' [0 - 1] B. Saka
26' [0 - 2] E. Nketiah
90+4' [1 - 2] S. Sturridge