"Arsenal" pralaimėjo ir leido į turnyrinės lentelės viršūnę pakilti "Leicester" su "Man Utd" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 13-ojo turo rungtynės.

Giedriaus Arlauskio atstovaujamas "Watford" klubas savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Manchester United". "Raudonieji velniai" po atkaklios kovos mačo pabaigoje palaužė šeimininkus rezultatu 1-2.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį dar 11-ąją minutę pelnė į startinę sudėtį grįžęs Memphis Depay. Šeimininkai priešinosi ir visais įmanomais būdais stengėsi pasiekti bent lygiąsias.

86-ąją minutę "Watford" sulaukė dovanėlės - Marco Rojo prasižengė baudos aikštelėje ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingia realizavo Troy'us Deeney. Vis dėlto daugkartiniai Anglijos čempionai pasiduoti nenorėjo ir per pridėtą teisėjo laiką Bastianas Schweinsteigeris išplėšė ypač reikalingą pergalę. Tiesa, įvartis nebuvo įskaitytas vokiečiui, jį į savus vartus įsispyrė T. Deeney.

Po jos Louiso van Gaalo treniruojama ekipa su 27 taškais bent laikinai pakilo į antrąją poziciją.

Kitose rungtynėse kiek netikėtą pergalę prieš Londono "Arsenal" pasiekė "West Brom". "Kanonieriai" pirmavo, tačiau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos praleido du įvarčius ir nusileido rezultatu 2-1.

Po trijų pralaimėjimų iš eilės Londono "Chelsea" galiausiai pasiekė pergalę namuose, rezultatu 1-0 įveikęs "Norwich". Taip pat pergales iškovojo "Everton", "Leicester" ir "Stoke".

Be to, "Leicester" puolėjui Jamesas Vardy sugebėjo pasiekti išskirtinį rekordą - jam pavyko pasižymėti 10 rungtynių iš eilės "Premier" lygoje.

"Watford" 1 - 2 "Man Utd"

11' [0 - 1] M. Depay

87' [1 - 1] T. Deeney (11m. baudinys)

90' [1 - 2] T. Deeney (į savus vartus)

"Chelsea" 1 - 0 "Norwich"

64' [1 - 0] D. Costa

"Everton" 4 - 0 "Aston Villa"

17' [1 - 0] R. Barkley

28' [2 - 0] R. Lukaku

42' [3 - 0] R. Barkley

59' [4 - 0] R. Lukaku

"Newcastle" 0 - 3 "Leicester"

45' [0 - 1] J. Vardy

62' [0 - 2] L. Ulloa

83' [0 - 3] S. Okazaki

"Southampton" 0 - 1 "Stoke City"

10' [0 - 1] B. Krkič

"Swansea" 2 - 2 "Bournemouth"

10' [0 - 1] J. King

26' [0 - 2] D. Gosling

28' [1 - 2] A. Ayew

39' [2 - 2] J. Shelvey (11m. baudinys)

"West Brom" 2 - 1 "Arsenal"

28' [0 - 1] O. Giroud

35' [1 - 1] J. Morrison

40' [2 - 1] M. Arteta (11m. baudinys)