"Arsenal" po permainingos kovos iškovojo pergalę © Eurofootball.lt
Baigėsi Anglijos čempionato ("Premiership") 31-o turo rungtynės tarp turnyro lyderio "Arsenal" ir ketvirtoje vietoje žengiančio "Liverpool". Nors du kartus pirmavo svečiai, pergalę šventė Londono klubas, už kurį triskart pasižymėjo prancūzas Thierry Henry.

Londono "%c00041" 4 - 2 "%c00045"
5' %p02001
31', 50', 77' %p01549
42' %p02009
49' %p01550

Jau penktą minutę svečiai išsiveržė į priekį - Kewello perdavimą galva link vartų nukreipė Gerrardas ir gynėjui Hyppia beliko tik įmušti.
13-ą minutę Henry išlygino rezultatą, bet įvartis buvo neiskaitytas dėl nuošalės.
"Arsenal'as" toliau kontroliavo žaidimą ir sužaidus pusvalandį pagaliau išnaudojo savo pirmą realesnį šansą: Piresas puikiu perdavimu surado Henry ir šis kaire koja pasiuntė kamuolį į vartus.
Pirmą kėlinį "Liverpool" baigė pirmaudami, nes likus trims minutėms Owenas tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką Lehmanną.

Trenerio Arsene'o Wenger'o kalba per pertrauką atrodo padėjo, nes "Arsenal" kėlinio pradžioje staiga įmušė dukart ir jau atsidurė pirmaujančiųjų vaidmenyje. 49 minutę po Ljungbergo perdavimo Piresas iššoko prieš vartininką Dudeką ir jį permetė. Po minutės Henry puikiu reidu prašoko gynėjus ir įmušė į dešinį apatinį kampą.
Tai atrodo šokiravo Liverpulio futbolininkus ir apvertė jų planus aukštyn kojomis. Rungtynės tęsėsi ir Henry toliau terorizavo varžovų gynėjus. Jo pastangos atsipirko 77 minutę, kai Bergkampo smūgis atšoko nuo Dudeko, o tada nuo Henry blauzdos įskriejo į vartus.
Po įvarčio abi komandos nurimo ir tik Gerrardo pastangomis "Liverpool" dar bandė ką nors pakeisti, bet rungtynės taip ir baigėsi.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...