„Arsenal“ po atkaklios kovos įveikė „West Ham“ futbolininkus © JumpStory nuotr.

Londono „Arsenal“ ir toliau ryžtingai kovoja dėl kelialapio į „Čempionų“ lygą. Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Mikelio Artetos auklėtiniai, išvykoje, rezultatu 2:1 palaužė „West Ham“ vienuolikę.

Pirmieji rungtynėse smogė svečiai. 38 minutę, po Bukayo Saka perdavimo iš kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Robas Holdingas.

„Plaktukai“ į praleistą įvartį sureagavo teigiamai ir 45 minutę išlygino rezultatą. Po puikio komandinės atakos, kamuolį į vartus pasiuntė Jarrodas Bowenas.

Vis gi, antroje rungtynių pusėje „Kanonieriai“ įrodė savo pranašumą. 54 minutę pergalingą įvartį rungtynėse pelnė, galva kamuolį į vartus nukreipęs Gabrielis.

Po šio susitikimo „Arsenal“ susigrąžina ketvirtąją poziciją turnyrinėje lentelėje, dviem taškais lenkdami artimiausius persekiotojus „Tottenham“. Tuo tarpu „West Ham“ užima septintąją vietą.