„Arsenal“ – pažengusiose derybose dėl A. Ramsdale'o © Pool via REUTERS nuotr.

Artimiausiu metu Londono „Arsenal“ gali papildyti naujas vartininkas. 

Žurnalistas Chrisas Wheatley ir „Football London“ praneša, jog „Arsenal“ yra pažengusiose derybose su „Sheffield United“ dėl vartininko Aarono Ramsdale įsigijimo. 

Teigiama, jog transfero suma būtų 24 milijonai svarų sterlingų plius 6 milijonai svarų sterlingų galimais bonusais, kas reiškia, jog suma galėtų išaugti iki 30 milijonų. 

A. Ramsdale'as vienas iš perspektyviausių šiuo metu Anglijos vartininkui. Anglas per du metus pakeitė du klubus ir su jais abiejais iškrito iš „Premier“ lygos. 

Tiesa, jo talentas vistik likdavo pripažintas, kadangi jis buvo išrinktas geriausiu sezono žaidėju abiejuose klubuose po sezono. Skelbiama, jog jam „Arsenal“ ekipoje planuojamas nemažas vaidmuo. Dar už sezono A. Ramsdale'as turėtų periimti pagrindinio vartininko rolę iš Berndo Leno. 

Jeigu šis transferas įvyktų, Londono „Arsenal“ išleista suma šį tarpsezonį viršytų jau 100 milijonų svarų sterlingų. Per šį tarpsezonį „kanonieriams“ pavyko įsigyti jau 3 žaidėjus. 

Prieš metus, galima paminėti, į „Aston Villa“ iš „Arsenal“ Emiliano Martinezas buvo parduotas už 20 milijonų svarų sterlingų. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos