"Arsenal" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė lygiąsias prieš "Everton" (VIDEO)

Šeštadienį vakarop Anglijoje, Liverpulio "Goodison Park" stadione, bus sužaistos Anglijos "Premier" lygos II-ojo turo rungtynės tarp dviejų komandų, praėjusį sezoną žengusių pirmojoje turnyrinės lentelės dalyje. "Everton" klubas namuose priimė "Arsenal" futbolininkus.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių Roberto Martinezo auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir jau pirmojoje rungtynių dalyje įsiveržė į priekį. 19-ąją minutę po standartinės situacijos kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštelės, kur įbėgęs Seamusas Colemanas nuginklavo vartininką Wojciechą Szczesny.

Viso pirmojo kėlinio metu "kanonieriai" atrodė pasimetę, darė grubias klaidas ir nevykusiai bandė atakuoti varžovų vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo 2 - 0 po greitos kontratakos. Pasižymėjo Stevenas Naismithas. Tiesa, pakartojimo metu matėsi, jog škotas buvo nuošalėje, tačiau jos šoninis arbitras nepastebėjo.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios į aikštę Arsene'as Wengeras nusprendė išleisti Olivierį Giroud, kuris pakeitė Alexis Sanchezą.

Vaizdas aikštėje palaipsniui keitėsi. "Arsenal" futbolininkai vis dažniau įsitvirtindavo prie Timo Howardo baudos aikštelės ir vis dažniau susikurdavo progų smūgiams. Tris puikias progas iššvaistė O.Giroud.

Nepaisant pagerėjusio vaizdo puolime, gynyboje "kanonieriai" ir toliau atrodė pasimetę, "Everton" futbolininkai turėjo progų rungtynes užbaigti.

Tačiau artėjant rungtynėms prie pabaigos, rezultatą svečiai sušvelnino: Santi Cazorla kairiajame krašte suklaidino kelis varžovus ir perdavė kamuolį prie vartų, kur jau laukė Aaronas Ramsey.

Paskutinėmis pagrindinio laiko minutėmis rezultatas tapo lygus. Iš pirmo žvilgsnio nevykusiai perduotas kamuolys iš dešiniojo krašto atsidūrė pas Nacho Monrealį kairiajame, o ispanas pakėlė jį į baudos aikštelę, kur galva į vartus jį pasiuntė O.Giroud.

Šis įvartis lėmė lygiąsias permainingoje "Everton" ir "Arsenal" akistatoje.

"Everton" 2 - 2 "Arsenal"
19' [1 - 0] S.Coleman
45' [2 - 0] S.Naismith
83' [2 - 1] A.Ramsey
90' [2 - 2] O.Giroud

Startinės komandų sudėtys:

"Everton": Howard, Coleman, Jagielka (c), Distin, Baines, Barry, McCarthy, Mirallas, Naismith, Pienaar, Lukaku.

"Arsenal": Szczesny, Debuchy, Mertesacker (c), Chambers, Monreal, Flamini, Ox, Wilshere, Ramsey, Ozil, Alexis