"Arsenal" palaužė "Southampton", "Chelsea" neįveikė "West Ham" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 33-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" namuose susigrūmė su dėl išlikimo kovojančia "Southampton" ekipa. Svečiai rodė kovą svečių tvirtovėje, tačiau galiausiai turėjo pripažinti pranašumą rezultatu 2-3.

17-ąją minutę kiek netikėtai Shane'as Longas išvedė svečius į priekį, tačiau "Arsenal" netruko atsitiesti - rezultatą 29-ąją minutę išlygino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, o po devynių minučių pirmą kartą šiose rungtynėse šeimininkus į priekį išvedė Danny Welbeckas.

Vis dėlto "Southampton" nenuleido rankų ir 73-ąją minutę rezultatą išlygino tik ką aikštėje pasirodęs Charlie Austinas. "Kanonieriai" be pergalės palikti savo stadiono nenorėjo - D. Welbeckas 81-ąją minutę pasižymėjo po dar vieno Alexo Iwobi perdavimo ir atnešė savo komandai tris taškus.

Rungtynių pabaigoje dar po raudoną kortelę buvo apdovanoti abiejų komandų žaidėjai - Jackas Stephensas ir Mohamedas Elneny.

Kitoje dvikovoje Londono "Chelsea" prarado realius šansus užsikabinti už ketvirtosios pozicijos - namuose neįveiktas "West Ham".

36-ąją minutę Cezaris Azpilicueta standartinės situacijos metu išvedė "mėlynuosius" į priekį, tačiau 73-ąją susitikimo minutę Javieras Hernandezas išplėšė tašką savo komandai.

"Chelsea" po lygiųjų nuo ketvirtoje vietoje esančio "Tottenham" padidino atsilikimą iki 10 taškų. Pergalę pasiekęs "Arsenal" nuo "mėlynųjų" jau atsilieka tik trimis taškais.

"Arsenal" 3 - 2 "Southampton"
17' [0 - 1] S. Long
29' [1 - 1] P. Aubameyang
38' [2 - 1] D. Welbeck
73' [2 - 2] C. Austin
81' [3 - 2] D. Welbeck
90+2' J. Stephens ("Southampton") pašalintas iš aikštės
90+3' M. Elneny ("Arsenal") pašalintas iš aikštės

"Chelsea" 1 - 1 "West Ham"
36' [1 - 0] C. Azpilicueta
73' [1 - 1] J. Hernandez