"Arsenal" nutraukė trijų pralaimėjimą seriją, be H. Kane'o likęs "Tottenham" atsitiesė prieš "Bournemouth" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 30-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Emirates" stadione, kur Londono "Arsenal" nesėkmių ruožą bandė nutraukti prieš "Watford". Arsene'o Wengero auklėtiniai pagaliau nudžiugino savo sirgalius - šventė pergalę rezultatu 3-0.

8-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - po Mesuto Ozilo pakelto kamuolio standartinės situacijos Shkodranas Mustafi tiksliu smūgiu galva išvedė "kanonierius" į priekį.

Antrasis susitikimo įvartis buvo pasiektas 59-ąją minutę, kai iš Henrikho Mkhitaryano perdavimo sulaukęs Pierre'as-Emerickas Aubameyangas pelnė savo trečiąjį įvartį Anglijoje.

Po dviejų minučių "Watford" galėjo grąžinti intrigą, tačiau Petras Čechas atrėmė 11 metrų baudinį, o 77-ąją minutę pergalę užtvirtino H. Mkhitaryanas.

"Arsenal" su 48 taškais lieka šeštoje pozicijoje ir nuo didžiojo ketverto vis dar turi dviženklį taškų atsilikimą. Savo ruožtu "širšėms" nepavyko pasiekti trečios pergalės iš eilės.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono "Tottenham" pasiekė sunkią pergalę prieš "Bournemouth". Pastarieji pirmavo, tačiau "Spurs" sugebėjo atsakyti keturiais įvarčiais ir pasiekti pergalę rezultatu 4-1.

7-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį. "Spurs" bandė atsitiesti, tačiau 34-ąją minutę aikštę dėl traumos turėjo palikti ir pagrindinis atakų lyderis Harry Kane'as.

Vis dėlto "Tottenham" ir be savo lyderio rado priešnuodžių varžovų gynybai - Dele Alli, Serge'o Aurier ir du Heungo-Mino Sono įvarčiai atvedė "pentinius" į pergalę, kuri juos užkėlė į trečiąją pozicią.

"Arsenal" 3 - 0 "Watford"
8' [1 - 0] S. Mustafi
59' [2 - 0] P. Aubameyang
77' [3 - 0] H. Mkhitaryan
61' T. Deeney ("Watford") nerealizavo 11 m. baudinio

"Bournemouth" 1 - 4 "Tottenham"
7' [1 - 0] J. Stanislas
35' [1 - 1] D. Alli
62' [1 - 2] H-M. Son
87' [1 - 3] H-M. Son
90+1' [1 - 4] S. Aurier