„Arsenal“ nesugebėjo pralaužti kietos „Burnley“ gynybos © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Arsenal“ turėjo vargo su „Burnley“ ir jų sustikimas baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Visų rungtynių metu „kanonieriai“ turėjo iniciatyvą. Pirmame kėlinyje pasižymėti realiausią progą turėjo Bukayo Saka, tačiau jo smūgis iš baudos aikštelės prieigų skriejo šalia virpsto.

Antrame kėlinyje Londono ekipa susikūrė daugiau realių progų pasiekti įvartį. Šį kartą iš peties turėjo pasidarbuoti svečių komandos vartinininkas Nickas Pope'as. Anglas įpusėjus antrąjai rungtynių pusei, puikiai atlaikė savo tautiečio Emilio Smith-Rowe smūgį ir išlaikė savo komandą rungtynėse.

Galiausiai, kietai gynęsi „Burnley“ futbolininkai išplėšė lygiąsias šiose rungtynėse.

Po šio susitikimo „Arsenal“ bent kuriam laikui rikiuojasi šeštoje lentelės pozicijoje, o „Burnley“ išlieka paskutinėje vietoje.

„Leicester City“ 1-1 „Brighton“