„Arsenal“ namuose užtikrintai įveikė „Newcastle“ © Action Images via Reuters nuotr.

Londono „Arsenal“ atsitiesė po triuškinamo pralaimėjimo, kurį patyrė praeitą savaitgalį prieš „Liverpool“ ekipą.

„Kanonieriai“ namuose 2:0 užtikrintai susitvarkė su „Newcastle United“ komanda.

Rungtynių šeimininkai jau pirmajame kėlinyje turėjo puikių progų, tačiau pavyko pasižymėti tik antrajame kėlinyje. Pirmąjį įvartį po Nuno Tavareso perdavimo įmušė Bukayo Saka, kuomet sulaužė varžovų gynybos linija ir nuginklavo vartininką.

Antrajį įvartį įmušė tik po keitimo išėjęs Gabrielis Martinelli, kuris puikiai sukombinavo su Takehiro Tomiyasu. Japonas pakabino kamuolį brazilui, kuris nestabdydamas kamuolio sumaniai nuginklavo M. Dubravką.

Po šios pergalės „Arsenal“ trupam susilygino taškais su „West Ham United“ ekipa. „Newcastle“ lieka „Premier“ lygos dugne.