„Arsenal“ namuose sutrypė čempionato autsaiderius © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose rezultatu 5:0 sutriuškino čempionato autsaiderius „Nottingham Forest“.

„Kanonieriai“ rungtynes pradėjo puikiai. Jau 5 minutę po aukšto Bukayo Saka perdavimo Gabrielis Martinelli smūgiu galva pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Įpusėjus pirmąjam kėliniui vienas iš „Arsenal“ komandos lyderių Bukayo Saka patyrė traumą ir turėjo būti pakeistas. Tačiau, jį pakeitęs Reissas Nelsonas savuoju šansu pasinaudojo ir antroje mačo pusėje pelnė du įvarčius. Anglas pasižymėjo 49 ir 52 minutėmis.

Prie įvarčių šou prisidėjo ir šeimininkų vidurio saugas Thomas Partey. Ganietis fantastišku šūviu iš toli „išvalė voratinklius“ iš viršutinio vartų kampo ir rezultatas tapo 4:0.

Keturių įvarčių Mikelio Artetos auklėtiniams nebuvo gana ir pastarieji 78 minutę pridėjo dar vieną. Martinas Odegaardas puikiu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką.

Po šių rungtynių „Arsenal“ susigrąžino pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, dviem taškais lenkdami laipteliu žemiau esančius „Man City“ futbolininkus. Tuo tarpu, „Forest“ šiuo metu randasi lentelės dugne, o juos nuo saugios zonos skiria du trys taškai.