„Arsenal“ namuose susitvarkė su „Leicester City“ vienuolike © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Arsenal“ namuose be didesnio vargo rezultatu 2:0 „Leicester City“ ekipą.

„Kanonieriai“ nuo pat rungtynių pradžios turėjo kontrolę savo rankose, o jau 11 minutę jiems pavyko išsiveržti į priekį. Po Gabrielio Martinelli pakelto kampinio Thomasas Partey galva nuginklavo vartininką Kasperą Schmeichelį.

Antrajame kėlinyje Mikelio Artetos auklėtiniai sugebėjo padvigubinti savo persvarą. Caglaras Soyncu sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Lapių“ ginamus vartus. 59 minutę prie žymos stojo Alexandre Lacazette ir užtikrintai realizavo standartinę situaciją.

Po šios pergalės „Arsenal“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją. Jie tašku lenkia penktoje vietoje esantį „Manchester United“ ir yra sužaidę dviejomis rungtynėmis mažiau.