„Arsenal“ išvykoje nesugebėjo įveikti „Southampton“ ekipos © AP nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiame mače „Arsenal“, išvykoje, rezultatu 1:1 sužaidė su „Southampton“ vienuolike.

„Kanonieriai“ šiose rungtynėse pasižymėjo pirmieji. 11 minutę po puikios komandinės atakos ir Beno White'o perdavimo iš krašto kamuolį į vartus pasiuntė Granitas Xhaka.

Tačiau, „šventieji“ nebuvo pasiruošę nuleisti rankų ir įpusėjus antram kėliniui išlygino rezultatą. Po gudraus Mohamedo Elyounoussi perdavimo Stuartas Armstrongas žemu smūgiu parideno kamuolį į apatinį kairį vartų kampą.

Likusioje rungtynių eigoje daug progų sukurta nebuvo ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Po šio susitikimo „Arsenal“ vis dar stovi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau nuo laipteliu žemiau esančių „Manchester City“ futbolininkų juos skiria du taškai.