"Arsenal" išplėšė dramatišką pergalę, "Man Utd" ir "Leicester" prarado taškus (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 7-asis turas, kuriame buvo sužaistos dar keturios rungtynės.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" susigrūmė su "Stoke City". Lengvą pergalę praėjusiame ture prieš čempionus iškovoję "raudonieji velniai" ir vėl turėjo nuryti karčią piliulę - sužaista lygiosiomis 1-1 su lygos autsaideriais.

Visą rungtynių laiką Jose Mourinho auklėtiniai kūrė atakas ir dominavo su kamuoliu. Iš viso buvo atlikti 24 smūgiai, tačiau pralaužti "puodžių" gynybą pavyko tik 69-ąją susitikimo minutę.

Kamuolį baudos aikštelėje visiškai laisvas gavęs Anthony Martialis puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Po įvarčio "Man Utd" buvo užgulę "Stoke" vartus ir galėjo pelnyti antrąjį įvartį, tačiau varžovų gynyba dirbo be priekaištų.

82-ąją minutę "Man Utd" buvo skaudžiai nubausti - kontratakos metu nepatikimai kamuolį atrėmęs Davidas De Gea leido visiškai laisvam Joe Allenui nukreipti kamuolį į šeimininkų ginamus vartus.

Per likusį laiką Mančesterio ekipa dar bandė išsigelbėti, tačiau pergalingo įvarčio pelnyti taip ir nepavyko. 13 taškų turintis "Man Utd" nuo lyderių jau atsilieka 5 taškais.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė "Burnley". Visą susitikimą drausmingai gynyboje žaidusi "Burnley" per pridėtą teisėjo laiką praleido diskutuotiną įvartį ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-1.

Lemiamas įvartis krito 93-ąją minutę, kai po pakelto kamuolio Alex'as Oxlade'as-Chamberlaingas kartu su Laurentu Koscielny atsidūrė prie vartų ir bandė nukreipti kamuolį į varžovų vartus. Pirmasis smūgiavo Chamberlainas, kamuolys atsimušė į L. Koscielny ir tada atsidūrė vartų tinkle. Iš vaizdo pakartojimo buvo galima pamatyti, kaip kamuolys lietė prancūzo rankas.

Dar kitose rungtynėse "Leicester City" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Southampton".

"Man Utd" 1 - 1 "Stoke City"
69' [1 - 0] A. Martial
82' [1 - 1] J. Allen

"Leicester" 0 - 0 "Southampton"

"Burnley" 0 - 1 "Arsenal"
90+3' [0 - 1] L. Koscielny