"Arsenal" iškovojo pergalę prieš "Newcastle" © Eurofootball.lt
Šeštadienį vyko centrinės Anglijos "Premier" lygos 24 turo rungtynės, kuriose Londono "Arsenal" ekipa rezultatu 1-0 įveikė "Newcastle United" vienuolikę.

Nors pergalė iškovota tik minimaliu skirtumu, tačiau sostinės ekipa sukūrė daug daugiau pavojingų progų prie varžovų vartų ir dominavo rungtynėse.

"%c00041" 1 - 0 "%c00046"
19' [1 - 0] Dennis Bergkamp

Pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas 19-ąją minutę - po M.Flamini perdavimo kamuolį į vartų kampą pasiuntė D.Bergkampas. Netrukus rezultato vos nepadvigubino T.Henry, kurio smūgį atmušė vartininkas, o R.Pireso bandymas iš toli praskriejo visiškai šalia virpsto.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje nesugebėdami sukurti ko nors pavojingesnio "Newcastle" žaidėjai ėmė grubiai stabdyti savo varžovus, ir kadangi teisėjui sunkiai sekėsi valdyti situaciją rungtynės darėsi vis labiau įtemptos.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą šeimininkams pritrūko sekmės - po puikaus P.Vieira perdavimo vienas prieš vieną išbėgo T.Henry, tačiau jo bandymas atšoko nuo virpsto tiesiai vartininkui S.Givenui į rankas.

Svečiams vis sunkiau sekėsi gintis ir "Arsenal" kūrė progas vieną po kitos: iš pradžių po kampinio nedaug trūko K.Toure, po to puikiai nuo R.Pireso smūgio iš penkių metrų apsigynė S.Givenas, o vėliau atakos smaigalyje vėl atsidūrė T.Henry, bet nors šį kartą jo koją užkabino vartininkas, teisėjas nesiryžo skirti 11 metrų baudinio.

Londono ekipa toliau nedavė ramybės "Newcastle" vartų sargui, kuris vis gelbėjo savo komandą ir suteikė jai progą išlyginti rezultatą. Tokį galimybę turėjo L.Bowyeris, po S.Ameobio perdavimo sukladinęs A.Cole'ą, bet smūgiavęs tiesai į varžovų vartininką.

Po šios pergalės Londono klubas vėl susigrąžino antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, iš jos išstūmusi vienai dienai, po vakar dienos varžybų, joje įsitaisiusą "Man Utd" komandą, su kuria "Arsenal" teks susidurti jau kitąkart. Dabar "kanonieriai" nuo lyderio "Chelsea" ir vėl atsilieka "tik" dešimčia taškų.