"Arsenal" ir "Chelsea" akistatoje - lygiosios, "Everton" namuose sutriuškino "Man Utd" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos paskutinės dvejos 34-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko Liverpulyje, kur jėgas tarpusavyje išbandė "Everton" ir "Manchester United" futbolininkai. "Raudonieji velniai" patyrė pralaimėjimą rezultatu 3-0.

5-ąją minutę "Everton" į priekį išvedė Jamesas McCarthy, o pranašumą 35-ąją minutę po kampinio padidino Johnas Stone'as. Galutinį tašką "irisai" padėjo 74-ąją minutę, kai tikslus buvo Kevinas Mirallas.

Po pralaimėjimo "Man Utd" nukrito į ketvirtąją vietą Anglijos čempionate.

Kitose rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė dvi Londono vienuolikės - "Arsenal" ir "Chelsea". Susitikime netrūko pavojingų progų, tačiau galutinis rezultatas buvo užfiksuotas 0-0.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą rodė "kanonieriai", kurie dominavo su kamuoliu varžovų aikštės pusėje. Per pirmąsias 45 minutes teisėjas užfiksavo nemažai pražangų, tačiau 11 metrų baudinių neįžvelgė.

Kitos 45 minutės jau buvo apylygės, nors rungtynių pabaigoje suaktyvėjo "Arsenal" atakos. Po lygiųjų "Chelsea" yra viena koja Anglijos čempionai.

"Everton" 3 - 0 "Man Utd"

5' [1 - 0] J.McCarthy

35' [2 - 0] J.Stones

74' [3 - 0] K.Mirallas

"Arsenal" 0 - 0 "Chelsea"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7667823" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>