"Arsenal" - eliminuotas iš FA taurės turnyro, "Man Utd" išplėšė atsakomąsias rungtynes (VIDEO)

Šiandien Anglijos FA taurėje sužaistos dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

"Emirates" stadione turnyro čempionai Londono "Arsenal" futbolininkai susigrūmė su "Watford" klubu. "Širšės" išnaudojo kelias savo progas ir rezultatu 1-2 žengė į FA taurės pusfinalį.

Arsene'o Wengero auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir dominavo su kamuoliu. "Kanonieriai" kūrė ataką po atakos, o kelias neblogas progas pasižymėti turėjo Mohamedas Elneny, bet "Watford" lydėjo sėkmė.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat aikštės šeimininkų kamuolio kontrole, tačiau 50-ąją minutę buvo nubausti Odiono Ighalo. "Arsenal" po praleisto įvarčio pradėjo dar labiau spausti varžovus, bet 63-ąją minutę gavo nokdauną, kai fantastišką įvartį po Troy'aus Deeney perdavimo pelnė Adlene Geudioura.

Tačiau turnyro čempionai net ir po dviejų praleistų įvarčių nesiruošė pasiduoti. "Arsenal" užgulė "Watford" ir vartus, bet rezultatą sušvelnino tik 88-ąją minutę. Po meistriško Mesuto Ozilo perdavimo pasižymėjo Danny Welbeckas.

Pačioje rungtynių pabaigoje "Arsenal" turėjo galimybę išplėšti lygiąsias, tačiau D. Welbeckas nesugebėjo pataikyti į tusčius vartus ir "Watford" džiaugėsi kelialapiu į pusfinalį.

Kitose rungtynėse "Old Trafford" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Manchester United" prieš Londono "West Ham". "Platukai" buvo arti patekimo į pusfinalį, tačiau Anthony Martialis išplėšė lygiąsias.

Visą rungtynių laiką virė apylygė kova, tik kiek daugiau laiko su kamuolio praleido "raudonieji velniai". Visgi 68-ąją minutę žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį, tiesa, didžioji dalis sirgalių nuo to neapsidžiaugė. Fantastišku baudos smūgiu svečius į priekį išvedė prancūzas Dimitri Payetas.

"Man Utd" po praleisto įvarčio nebeturėjo kur trauktis ir teko paaštrinti savo žaidimą. 83-ąją minutę šeimininkams pavyko pelnyti įvartį ir išplėšti lygiąsias. Tai reiškia, kad dėl patekimo į kitą etapą komandos gaus susiremti dar kartą, tačiau kova persikels į "West Ham" tvirtovę.

FA taurės pusfinalyje aiškūs trys dalyviai - "Crystal Palace", Liverpulio "Everton" ir "Watford".

Rezultata:

"Arsenal" 1 - 2 "Watford"
50' [0 - 1] O. Ighalo
63' [0 - 2] A. Guedioura
88' [1 - 2] D. Welbeck

"Man Utd" 1 - 1 "West Ham"
68' [0 - 1] D. Payet
83' [1 - 1] A. Martial