"Arsenal" draugiškose rungtynėse pranoko Meksikos ekipą (VIDEO)

Londono "Arsenal" tęsia pasiruošimą naujajam sezonui. Arsene'o Wengero vadovaujamas "kanonierių" klubas rezultatu 3-1 pranoko "Cuadalajara Chivas" iš Meksikos.

Anglijos vicečempionai į priekį įsiveržė jau 34-ąją minutę, kai pasižymėjo jaunasis Robas Holdingas. Antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Alex'as Oxlade'as-Chamberlainas ir Chuba Akpomas.

Meksikiečiai 74-ąją minutę nuo 11 metrų žymos sušvelnino atsilikimą, tačiau paguodos įvartis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Kitas draugiškas rungtynes "Arsenal" sužais rugpjūčio 5-ąją dieną prieš "Viking" iš Norvegijos.

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8817402" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>