Argentina draugiškame susitikime nugalėjo vokiečius, Anglija palaužė norvegus

Trečiadienį vakare visame pasaulyje buvo žaidžiami draugiški nacionalinių rinktinių susitikimai.

Bene daugiausiai dėmesio susilaukė Diuseldorfe vykusi vokiečių ir argentiniečių akistata, pasibaigusi Gerardo Martino auklėtinių pergale rezultatu 4 – 2.

Pirmajame kėlinyje po Sergio Aguero ir Eriko Lamelos įvarčių „La Albiceleste“ pirmavo rezultatu 2 – 0, o po pertraukos dar du įvarčius įmušė Federico Fernandezas ir Angelis di Maria.

Iki galutinio teisėjo švilpuko vokiečiams pavyko įmušti du įvarčius ir taip sušvelninti rezultatą. 52-ąją minutę pasižymėjo Andre Schurrle, o 78-ąją įvartį įmušė Mario Gotze.

Kitame susitikime Anglijos rinktinė minimaliu rezultatu palaužė norvegus. Vienintelį mačo įvartį 68-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Wayne‘as Rooney.

Pergales trečiadienį vakare taip pat šventė Rusijos, Ukrainos, JAV, Turkijos ir Airijos vienuolikės.

Lietuvos kaimynė Latvija rezultatu 2 – 0 nugalėjo armėnus.

Rusija 4 - 0 Azerbaidžanas
Ukraina 1 - 0 Moldova
Danija 1 - 2 Turkija
Čekija 0 - 1 JAV
Vokietija 2 - 4 Argentina