Ispanija tik po 11 m baudinių serijos palaužė kovingąją Šveicariją © AP nuotr.

Europos futbolo čempionate prasidėjo ketvirtfinalio etapas.

Pirmajame mače Sankt Peterburgo stadione susikovė Šveicarijos ir Ispanijos rinktinės.

Jau 8–ąją susitikimo minutę ispanai išsiveržė į priekį, kai kamuolys po J. Albos smūgio atsitrenkė į D. Zakarios koją ir įriedėjo į šveicarų vartus – 1:0.

17–ąją min. savo laimę pabandė Koke, bet nepataikė į vartus. Po kelių minučių šveicarai stengėsi atsakyti pavojingu išpuoliu, bet U. Simonas suspėjo apsiginti nuo H. Seferovičiaus atakos.

Y. Sommeris užtikrintai gynė V. Petkovičiaus ekipos vartus – sugavo kamuolį po C. Azpiliquetos bandymo.

56–ąją min. D. Zakaria norėjo ištaisyti savo klaidą ir jam pritrūko itin nedaug, kad po kampinio išlygintų rezultatą.

Netrukus U. Simonas turėjo dar padirbėti – pasižymėti stengėsi S. Zuberis.

68–ąją min. Šveicarija triumfuoja – įmušti sugebėjo X. Shakiri (1:1).

Šveicarų džiaugsmas netrukus išblėsta - raudoną kortelę prieš savo išvydo grubiai sužaidęs R. Freuleris.

Komandos daugiau nepasižymėjo ir turėjo žaisti pratęsimą, kurio metu stebuklus demonstravo Y. Sommeris, lyg magnetu prie savęs traukęs ispanų smūgiuojamą kamuolį.

Baudinių serija pasibaigė ispanų triumfu – jų varžovai sugebėjo realizuoti vos vieną smūgį ir tai nulėmė L. Enrique ekipos patekimą į ketvirtfinalį (3:1).