Prakiurusi gynyba neleido lietuviams pasipriešinti šveicarams © lff.lt

Lietuvos rinktinė patyrė skaudžią nesėkmę kitų metų pasaulio čempionato atrankoje – Valdo Ivanausko auklėtiniai LFF stadione 0:4 (0:3) nusileido Šveicarijos vienuolikei.

Lietuvos rinktinei pasaulio čempionato atrankos varžybose liko vienerios rungtynės – lapkričio 12 dieną išvykoje mūsiškiai susitiks su Šiaurės Airija.

Antradienio rungtynes lietuviai pabandė pradėti aktyviai ir keli jų smūgiai skriejo šalia vartų, tačiau pamžu Šveicarijos ekipa perėmė teritorinę persvarą ir pradėjo vis dažniau lankytis prie lietuvių vartų.

Svečių spaudimas jiems davė vaisių kėliniui įsibėgėjant, kai jų puolėjas Breelas Embolo po kampinio iššoko aukščiau už visus ir galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

Kėlinio pabaiga lietuviams susiklostė itin prastai – per paskutines tris kėlinio minutes mūsiškiai praleido du greitus įvarčius vieną po kito ir į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 0:3.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko kiek ramiau, Šveicarijos ekipa kelis sykius priartėjo prie šeimininkų vartų, tačiau lietuviai jiems pasižymėti neleido.

Kelias pusproges turėjo ir Valdo Ivanausko auklėtiniai, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų ir įvartis į svečių vartus nekrito.

Galų gale svečiai pasiekė savo – laikrodžiui skaičiuojant paskutines rungtynių sekundes, jie į Lietuvos vartus pasiuntė ketvirtą įvartį ir tokiu būdu užtvirtino savo persvarą.

Startinės sudėtys:

Straipsnio įvertinimas: 2 1
  • kazkoks tikejimas??

o jus dar tikejotes kazkokio stebuklo sitose rungtynese? pergale prie bulgarija buvo anomalija kazkokia ir visi iskart pradejo tiket, kad ir cia gali kazka padaryti, musu lygis zemiau olintuso su tokiom komandom kaip farerai ir gibraltaras

• +3
  • Blue blood

Na ka nieko naujo juk eiliniai zmogeliukai susitiko sh futbolistais todel toks rezultatas

• +1
  • Monte Cristo

totalus pazoras..

• +2
  • Exp

Jau tai, kad jie nugalėjo kažkaip tai bulgarus, buvo desimtmecio stebuklas, visi buvom ekstazeje, kažko daugiau tikėtis, kai atlikti tikslų perdavimą yra misija neįmanoma, tikėtis gerų rungtynių yra sunku, deja bet medinės kojos