Ar pajėgs lietuviai sustabdyti įsibėgėjusį M. Hamšiką? (VIDEO)

Edgaro Jankausko treniruojamos Lietuvos rinktinė šiandien vakare laukia bene rimčiausias išbandymas šioje 2018 metų pasaulio čempionato atrankoje - susitikimas su Slovakijos rinktine.

Slovakai atranką pradėjo itin nesėkmingai - minimaliu skirtumu nusileido ir Anglija, ir Slovėnijai. Visgi paskutinėse rungtynėse rezultatu 3-0 buvo nugalėta Škotija ir įgautas pasitikėjimas prieš rungtynes su lietuviais.

Bene labiausiai aptarinėjama tema yra Mareko Hamšiko žaidimas Slovakijos rinktinėje. 29-erių metų "Napoli" kapitonas tikriausiai yra pavojingiausias futbolininkas nacionalinėje komandoje. M. Hamšikas rungtyniauja centro saugo pozicijoje, tačiau atakuoti jis mėgsta ir gali.

Lietuvos rinktinės saugų ir gynėjų liniją turės sutelkti išskirtinį dėmesį į šį slovaką. M. Hamšikas nėra puolėjas ar nuolatos per kraštą žaisti bandantis futbolininkas, tačiau jis yra ypač pavojingas žaidžiant "sienele" ar atliekant tolimus šūvius.

Ernestas Šetkus visą rungtynių laiką turės likti budrus, nes būtent slovakas ir pasižymi netikėtais ir tolimais smūgiais. Per savo karjerą saugas yra pelnęs ne vieną įspūdingą įvartį.

Sezono pradžia M. Hamšikui klube nebuvo pati geriausia, tačiau ekipos kapitonas po truputi įsivažiuoja ir per paskutines dvi rungtynes varžovus vartus nuginklavo du kartus.

M. Hamšiko įvartis Čempionų lygoje prieš "Besiktas":

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/MRan0QUYEgA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

M. Hamšiko įvartis "Serie A" prieš "Lazio":

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/ipG7r5DKsT8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos