Antti Niemi į "Arsenal"? © Eurofootball.lt
Suomio %p02256 agentas pareiškė, kad jo klientu aktyviai domisi Anglijos čempionato lyderis Londono "%c00041".

Teigiama, jog Anglijos čempionato lyderiai "%c00047" klubui pasiūlė 26 milijonus litų už 31-erių metų vartininką.

Į "Southampton" klubą suomis atėjo 2002 metų rugpjūtį, kai už beveik 11 milijonų litų buvo nupirktas iš škotijos klubo "Hearts".

Kalbama, jog dabartinis "Arsenal" vartininkas vokietis Jensas Lehmannas (%p01551) prarado trenerio pasitikėjimą dėl didelio klaidų skaičiaus savo žaidime. Jis taip pat yra vienas kaltininkų to, kad "Arsenal" nepateko į Čempionų lygos pusfinalyje, kadangi būtent po 34-erių metų vokiečio klaidos buvo įmuštas pergalingas įvartis trečiadienį vykusiose atsakomosiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse su "Chelsea".

Niemio agentas Richardas Cody teigė, jog "Arsenal" domisi jo klientu, tačiau pridūrė, jog Suomijos rinktinės narys tikrai pats nesiveržia iš dabartinės komandos: "Aš žinau apie "Arsenal" susidomėjimą, tačiau pirmiausia jie turi susitarti su "Southampton".

"Anti tikrai pats nesiveržia lauk, - teigė Cody. - Priešingai, jis neseniai nusipirko naują namą ir yra labai patenkintas žaisdamas čia. Žinoma, jis yra nusiminęs, kad klubą paliks Gordonas Strachanas".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...