Dvi raudonos kortelės nesutrukdė „Žalgiriui“ žengti į kitą Čempionų lygos etapą © Imago-Images nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ antradienį užtikrintai žengė į antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Lietuvos čempionai išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Belfasto „Linfield“ ekipą, o visą seriją laimėjo bendru rezultatu 5:2.

Vilniečiai reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje: 17-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Saulius Mikoliūnas, o 44-ąją ne ką prastesnį smūgį iš už baudos aikštelės ribų atliko Ogenyi Onazi.

„Žalgirio“ situacija kiek komplikavosi 64-ąją minutę, kai ranka savo baudos aikštelėje sužaidė Eldhaji Diawas, kuris buvo pašalintas iš aikštės. 11 metrų baudinį realizavęs Chrisas Shieldsas sušvelnino šeimininkų atsilikimą.

89-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir Karolis Uzėla, todėl vilniečiams rungtynes užbaigti teko turint net dviem žaidėjais mažiau. Vis tik tai nesutrukdė Lietuvos ekipai iškovoti kelialapio į kitą etapą.