Antroji Čempionų lygos diena © Eurofootball.lt
Antrojoje UEFA Čempionų lygos turnyro dienoje užfiksuota ir sensacija, ir vienas ypač nemalonus incidentas. Namuose žaidusios komandos iškovojo 3 pergales, tiek pat laimėjimų pavyko pasiekti svečiams, 2 susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Į pirmąją A grupės vietą iškart išsiveržė "Liverpool", namuose dviejų įvarčių skirtumu įveikės praėjusių metų finalininką "Monaco". Kitos grupės varžybos tarp "Deportivo" ir "Olympiakos" baigėsi be įvarčių.

Didžiausi netikėtumai vyko B grupėje: Leverkuzeno "Bayer" sensacingai sutriuškino žvaigždžių perpildytą Madrido "Real", o dėl sužeisto teisėjo rungtynės tarp "Roma" ir "Dinamo" buvo nutrauktos, tad ukrainiečiams pergalei užteko vienintelio įvarčio, įmušto pirmajame kėlinyje.

C grupėje vienodas pergales išvykoje iškovojo abu favoritai - "Juventus" ir "Bayern", kurie gana nelengvai nugalėjo atitinkamai "Ajax" ir "Maccabi" ekipas. D grupėje "Fenerbahce" įveikė "Sparta" komandą, o traumų krizės ištiktas "Man Utd" išplėšė tašką mače su "Lyon".

Trečiadienio rezultatai:

A grupė
"%c00089" 0 - 0 "%c00131"

"%c00045" 2 - 0 "%c00036"
22' [1 - 0] Djibril Cisse
84' [2 - 0] Milan Baros

B grupė
"%c00028" 0 - 1 "%c00137"
29' [0 - 1] Goran Gavrancic

45+3' Philippe Mexes ("Roma") pašalintas
iš aikštės

"%c00008" 3 - 0 "%c00003"
39' [1 - 0] Jacek Krzynowek
50' [2 - 0] Franca
55' [3 - 0] Dimitar Berbatov

C grupė
"%c00138" 0 - 1 "%c00038"
42' [0 - 1] Pavel Nedved

"%c00218" 0 - 1 "%c00001"
64' [0 - 1] Roy Makaay (11m.)

D grupė
"%c00148" 1 - 0 "%c00136"
16' [1 - 0] Pierre van Hooijdonk

73' Servet Cetin ("Fenerbahce") pašalintas
iš aikštės

"%c00055" 2 - 2 "%c00040"
35' [1 - 0] Cris
45' [2 - 0] Pierre-Alain Frau
56' [2 - 1] Ruud van Nistelrooy
61' [2 - 2] Ruud van Nistelrooy