Antrasis lietuvių ir kartvelų mačas – nutrauktas anksčiau laiko © lff.lt

Lietuvos vyrų futsal rinktinė ketvirtadienį žaidė antrąsias iš dviejų numatytų kontrolinių rungtynių su Sakartvelo ekipa.

Kėdainių arenoje vykęs susitikimas buvo nutrauktas likus antrame kėlinyje žaisti 8 minutes. Aikštelėje kilus aistroms ir masiniam žaidėjų susistumdymui, teisėjai priėmė sprendimą rungtynes nutraukti. Rezultatas tuo metu buvo 1:1.

Ketvirtadienio rungtynėse į rikiuotę jau sugrįžo pirmą mačą praleidęs komandos kapitonas Justinas Zagurskas. Nuo pat pradžių aikštėje įsivyravo atkakli ir kieta komanda. Savų šansų turėjo abi komandos, tačiau įvartis ilgą laiką nekrito.

Visgi antroje kėlinio pusėje lietuviai sėkmingai paspaudė svečius prie jų pačių vartų, ten perėmė kamuolį ir po gražios Pauliaus Osausko ir Alberto Voskunovičiaus perdavimų kombinacijos pastarasis iš arti nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Per likusį kėlinio laiką kartvelai bandė Lietuvos rinktinė užspausti prie jų vartų, bet šeimininkai sėkmingai apsigynė ir į pertrauką išėjo pirmaudami 1:0.

Po pertraukos kartvelai padidino apsukas ir siekė rezultatą išlyginti. Ilgą laiką lietuviai pasiaukojamai gynėsi, tačiau kėliniui persivertus į antrą pusę rezultatas tapo lygus.

Netrukus aikštėje kilo neramumai, rungtynės teisėjų sprendimo buvo nutrauktos anksčiau, rezultatui esant 1:1.