Antras blynas be Messi šiek tiek prisvilo: „Barcai“ nepavyko įveikti „Athletic Club“ © AFP nuotr.

„Barcelonos“ klube ir toliau įsibegėja nauja era be Lioneli Messi, o šiandien katalonai sužaidė antras savo oficialias rungtynes būtent be argentiniečio.

Antrose savo „La Liga“ sezono rungtynėse „Barcelona“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Athletic Club“

Rungtynes labai aktyviai pradėjo būtent baskai, kurie patikrino ir vartų konstrukciją, tačiau pirmasis kėlinys visgi baigėsi be įvarčių. Puikią progą turėjo ir Martinas Braithwaite'as, tačiau ja nepasinaudojo.

Na, o antrajame kėlinyje „Athletic Club“ įsiveržė po Inigo Martinezo smūgio galva, tačiau 75-ąją minutę rezultatą išlygino Memphis Depay'us, kuris pelnė savo įvartį už „Barcelona“ oficialiose rungtynėse.

Taip pat šiose rungtynėse pridėto laiko pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo „Barcelona“ centro gynėjas Ericas Garcia, kuris turės praleisti artimiausias kovas.