Antrame kėlinyje pabudęs „Koln“ išrašė pralaimėjimą „Borussia“ futbolininkams © IMAGO/Herbert Bucco nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame Bundeslygos mače „Koln“, netikėtai, namuose rezultatu 3:2 palaužė Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Pirmoje rungtynių pusėje Dortmundo ekipa kontroliavo žaidimą ir susikūrė keletą itin pavojingų momentų. Vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti 31 minutę. Julianas Brandtas pademonstravo puikią kamuolio kontrolę ir pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą.

Tačiau, antrame kėlinyje šeimininkai parodė kitokį savo veidą ir sugebėjo persverti rezultatą.

53 minutę po puikios komandinės atakos įvartį pelnė Florianas Kainzas, o dar už trijų minučių po pakelto kampnio smūgiu galva pasižymėjo Steffenas Tiggesas.

71 rungtynių minutę „Koln“ pelnė trečiąjį savo įvartį. Precizišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą nukreipė Dejanas Ljubicicius.

78 minutę „Borussia“ futbolininkams pavyko sušvelninti atsilikimą po to, kai kamuolį į savus vartus įsimušė šeimininkų ekipos gynėjas Benno Schmitzas.

Visgi, šio įvarčio svečiams neužteko šiame mače išplėšti bent lygiąsias ir pastarieji patyrė trečiąjį sezono pralaimėjimą.

Šiuo metu Dortmundo ekipa bent kuriam laikui užima ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Koln“ pakilo į septintą vietą.