Antrame kėlinyje 4 įvarčius pelnęs „Atletico“ išvykoje sutriuškino „Cadiz“ ekipą © REUTERS nuotr.

Antrame kėlinyje visus savo įvarčius pelnęs „Atletico“ rezultatu 4:1 sutriuškino „Cadiz“ vienuolikę.

Pirmame kėlinyje „Matrasinių“ žaidimas nebuvo įkvepiantis. „Cadiz“ parodė solidžią kovą ir pelnytai išlaikė rezultatą lygų praėjus 45 minutėms.

Tačiau po pertraukos išėję Simeone auklėtiniai parodė visiškai kitą savo veidą ir „pavaišino“ savo varžovus 4 įvarčiais.

Pirmasis krito 56 minutę, o po Yannicko Carrasco perdavimo smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Thomasas Lemaras.

70 minutę persvarą padvigubino Antoine‘as Griezmannas. Prancūzas po komandos draugo perdavimo iš krašto taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

73 minutę po keitimo pasirodžiusiam Angeliui Correa užteko vos trijų minučių pelnyti įvartį. 76 minutę po puikios komandinės atakos argentinietis pelnė trečiąjį savo komandos įvartį.

Šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą. 86 minutę kurioziškai kamuolį į savus vartus pasiuntė Janas Oblakas ir rezultatas tapo 3:1.

Tačiau „Matrasiniai“ trijų įvarčių persvarą susigrąžino neprabėgus net minutei. 86 minutę po A. Griezmanno perdavimo atakos smaigalyje atsidūręs M. Cunha stipriu smūgiu nepaliko šansų priešininkų vartininkui ir pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Po šios pergalės „Atletico“ nuo „Real“ iki 1 taško, tačiau „Karališkasis“ klubas sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.