Antrajame kėlinyje užsikūręs "Wolves" nutraukė "Tottenham" pergalių seriją

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmos penkerios 20-ojo turo rungtynės.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas "Wembley" stadione, kur puikią sportinę formą demonstravęs Londono "Tottenham" nudegė prieš "Wolves". Rungtynių pradžioje įsiveržę "pentiniai" sutrupėjo antrajame kėlinyje ir turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu 1:3.

Į titulą kovą po penkių pergalių iš eilės įsijungęs "Tottenham" rungtynes pradėjo sėkmingai – 22-ąją minutę nuostabiu smūgiu kaire koja šeimininkus į priekį išvedė Harry Kane'as.

Visgi po įvarčio "pentiniai" užsnūdo ir "Wolves" visiškai į savo rankas perėmė rungtynių kontrolę, tiesa, šeimininkams pirmajame kėlinyje pavyko išsaugoti pranašumą.

"Spurs" buvo nubaustas 72-ąją minutę, kai baudos aikštelėje be priežiūros kampinio metu paliktas Wily Bony galingu smūgiu galva išlygino rezultatą.

83-ąją minutę Raulis Jimenezas išvedė svečius į priekį, o dar po keturių minučių "Tottenham" ekipos šansus išsigelbėti nubraukė trečią įvartį įmušęs Helderis Costa.

Po šio turo "Tottenham" gali prarasti antrąją poziciją ir nuo lyderių padidinti atsilikimą iki 9 taškų.

Lygos autsaiderių dvikovoje antrą kartą šiame sezone savo vartus sausus išsaugojo Londono "Fulham". Claudio Ranieri auklėtiniai minimaliu skirtumu palaužė "Huddersfield".

Kitose rungtynėse per pastarąsias dvi rungtynes "Chelsea" ir "Man City" komandas baudęs "Leicester" nusileido "Cardiff". Dar kitos dvikovos baigėsi "Brighton" pergale bei "Watford" – "Newcastle" lygiosiomis.

"Tottenham" 1 - 3 "Wolves"
22' [1 - 0] H. Kane
72' [1 - 1] W. Boly
84' [1 - 2] R. Jimenez
87' [1 - 3] H. Costa

"Brighton" 1 - 0 "Everton"
59' [1 - 0] J. Locadlia

"Fulham" 1 - 0 "Huddersfield"
90+1' [1 - 0] A. Mitrovič
81' A. Kamara ("Wolves") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 0 - 1 "Cardiff"
90+2' [0 - 1] V. Camarasa

"Watford" 1 - 1 "Newcastle"
29' [0 - 1] S. Rondon
82' [1 - 1] A. Doucoure