Antrajame kėlinyje puolimo mašiną užkūręs "Žalgiris" sutriuškino kauniečius

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygoje grįžo į pergalių kelią. 32-ojo turo susitikime namuose vilniečiai du kartus atsiliko, tačiau antrame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir 5:2 (1:1) įveikė Kauno „Žalgirį“.

Dvikovos pradžioje šeimininkai sulaukė dviejų blogų naujienų. 9-ąją minutę po pakelto kampinio Markas Beneta iš už baudos aikštelės smūgiavo į vartus, o kamuolys rikošetu suklaidino Armantą Vitkauską ir suspurdėjo jų tinkle.

Maža to, po kelių minučių traumą patyrė Marko Tomičius, tad vietoje jo Valdas Urbonas į kovą metė daugiau nei pusę metų A lygoje nežaidusį Dominyką Barauską.

Visgi 15-ąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą. Louisas Ogana pamatė laisvą Liviu Antalį, kuris suklaidino tiek vartininką, tiek gynėją ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Per likusią kėlinio dalį šeimininkai turėjo iniciatyvą, tačiau Tomašo Šimkovičiaus bei L. Oganos smūgius atrėmė vartininkas Deividas Mikelionis.

Antro kėlinio pradžioje „Žalgiriui“ vėl prasidėjo niūriai. Dar sykį po Grato Sirgėdo pakelto kampinio kauniečiai pelnė įvartį – šį kartą 57-ąją minutę tiksliai smūgiavo Edvinas Kloniūnas.

V. Urbono kariauna neturėjo kur trauktis ir mobilizavosi pačiu laiku.

66-ąją ir 68-ąją minutėmis įvarčius pelnė „hetriką“ įforminęs ir 23 tikslius smūgius savo sąskaitoje turintis L. Antalis, o 82-ąją minutę precizišku smūgiu iš 16 metrų D. Mikelionį nuginklavo T. Šimkovičius.

Rungtynių rezultatą sušvelninti galėjo pro šalį smugiavęs Ernestas Mickevičius, tačiau tašką rungtynėse padėjo iš arti kamuolį į vartus nukreipęs L. Ogana.