Antradienio ir trečiadienio Anglijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Antradienį ir trečiadienį Anglijos spaudos rašo apie nesibaigiančias batalijas dėl Anglijos rinktinės trenerio posto, „Barcelona“ iškeltą baltą vėliavą kovoje dėl Franko Lampardo, „Arsenal“ prezidento mintis apie Davido Beckhamo įsigijimą, bebaimį „Fulham“ vyriausiąjį trenerį, „nemandagų“ Romaną Abramovičių bei „Chelsea“ ir Ashley Cole`o istorijos tęsinį.

Patikimi šaltiniai teigia, jog neverta tikėtis, kad „Barcelona“ mėgins įsigyti Franką Lampardą. („Daily Telegraph“)

Batalijose dėl Anglijos rinktinės trenerio posto britų trijulė - Samas Allardyce`as, Alanas Curbishley ir Stuartas Pearce`as - aplenkė Martiną O`Neilą, kuris anksčiau buvo įvardijamas kaip ryškiausias favoritas. („Daily Express“)

„Man City“ vyriausiasis treneris Stuartas Pearce`as pasiruošęs pokalbiui su Futbolo Asociacija dėl Anglijos rinktinės trenerio posto. („The Guardian“)

Vasarą „Man Utd“ pasiūlys Ruudui van Nistelrooy naują trijų metų kontraktą ir 10 tūkstančių svarų per savaitę didesnį atlyginimą. („Daily Mirror“)

„Birmingham“ pirmininkas Davidas Goldas prasitarė, jog „Chelsea“ savininkas Romanas Abramovičius yra „storžieviškas ir neišauklėtas žmogus“. („Daily Mirror“)

„Tottenham“ ryžosi stoti į kovą su „Celtic“ dėl 19 metų „Clyde“ saugo Craigo Brysono. („The Guardian“)

Frankas Lampardas užstojo „Chelsea“ vyriausiąjį trenerį Jose Mourinho ir pareiškė, jog daugelis komandų pavydi „Mėlyniesiems“ dabartinės sėkmės. („The Sun“)

„Arsenal“ prezidentas Peteris Hillas-Woodas apibūdino kalbas apie galimą Davido Beckhamo įsigijimą kaip „visišką nesąmonę“. („Daily Star“)

„Fulham“ vyriausiasis treneris Chrisas Colemanas prasitarė „draugams“, jog nebijo būti išmestas iš klubo. („The Sun“)

„Celtic“ ketina prašyti leidimo, kad šį sekmadienį vyksiančiose Škotijos lygos taurės finalo varžybose visi žaidėjai galėtų dėvėti septintu numeriu pažymėtus marškinėlius ir taip pagerbti Jimmy Johnstone`ą. („Daily Record“)

Nepaisant praeitų metų istorijos tarp „Chelsea“ ir Ashley Cole`o, artimiausiu metu „Mėlynieji“ ketina pateikti oficialų pasiūlymą dėl „Arsenal“ žvaigždės įsigijimo. („The Sun“)

Ruudas van Nistelrooy ruošiasi palikti „Old Trafford“, o kaip realiausi kandidatai įsigyti „Man Utd“ puolėją įvardijami, „Tottenham“, „Milan“ ir „Roma“ klubai. („The Sun“)

Spėjama, jog Futbolo Asociacija nusprendė, jog Anglijos rinktinei vadovaus trenerių duetas – Alanas Curbishley ir Stuartas Pearce`as. („Daily Express“)

„Barcelona“ ir Meksikos rinktinės gynėjas Rafaelis Marquezas kategoriškai atmetė perėjimo į „Chelsea“ galimybę. („The Independent“)

Sezono pabaigoje Roy`us Keane`as ketina pasitraukti iš didžiojo futbolo. („Daily Mirror“)

„Chelsea“ ketina pasiūlyti 25 milijonus svarų už „Juventus“ puolėją Zlataną Ibrahimovičių. („Daily Mirror“)

Londono klubo taikinių sąrašo viršuje taip pat atsidūrė ir „Corinthians“ bei Argentinos rinktinės puolėjas Carlosas Tevezas. („The Times“)

„Tottenham“ pasiruošęs sumokėti 3 milijonus svarų už 19-os metų „Marseille“ saugą Samirą Nasri. („The Sun“)

Šeštadienio varžybose tarp „Arsenal“ ir „Charlton“ aikštėje pasirodys Solas Campbellas ir Robinas van Persie. („The Guardian“)

Skambiausios praėjusios savaitės citatos

Kiekvienais metais iš 50 svarų susilažiname kuris iš mūsų įmuš daugiau įvarčių. Tai jau ketvirtas sezonas, o pirmus tris laimėjau aš, tad jis man vis dar skolingas 150 svarų. Jis niekada skolos negrąžino, bet šiemet atsidūrė arčiau manęs negu bet kada, taigi manau jis dabar vėl pradės kalbėti apie lažybas. („Chelsea“ gynėjas Johnas Terry apie komandos draugo Williamo Gallas įvartį į „Tottenham“ vartus ir senas tarpusavio lažybas.)

Kiekvieną kartą treniruotėse, kai Willie įmuša panašų įvartį, jis neužsičiaupdamas kalba apie tai dvi savaites. O dabar turbūt nenutils mažiausiai mėnesį. (J.Terry niekaip nebaigia apie tai kalbėti - atrodo nebaigs ir W.Gallas)

Perskaičiau antraštę, skelbiančią, jog „Arsenal“ liko vieninteliu klubu atstovaujančiu Anglijai Čempionų lygoje, ir nusistebėjau, kur jūs matote tą angliškumą jų komandoje. („West Ham“ vyriausiasis treneris Alan Pardew apie „Arsenal“ rungtynes su Madrido „Real“, kuriose „kanonierių“ ekipos sudėtyje nebuvo nei vieno anglo)

Kodėl „Man City“ turėtų mokėti man pinigus už komandos netreniravimą? Esu laimingas, nes dirbdamas treneriu gaunu fantastišką atlyginimą. Taigi nematau net menkiausios priežasties, kodėl turėčiau ginčytis su generaliniu direktoriumi dėl kelių svarų. Tiesa, žmona laiko mane idiotu, tačiau toks jau mano požiūris. („Man City“ vyriausiasis treneris Stuartas Pearce`as apie priežastis, kodėl atsisakė kompensacijos, jeigu būtų atleistas iš darbo)

Atvirai kalbant, tai labai priminė senus rungtynių su Prancūzija laikus. Jo nepastebėjau, o tokioje situacijoje mažiausiai nori atiduoti kamuolį geriausiam pasaulio futbolininkui. (Stevenas Gerrardas apie perdavimą tiesiai varžovui Thierry Henry „Arsenal“ rungtynėse su „Liverpool“. 2004 metais Europos futbolo čempionate mače tarp Prancūzijos ir Anglijos rinktinių būtent S.Gerrardas atliko labai panašų perdavimą, po kurio į T.Henry buvo pargriautas baudos aikšelėje ir į anglų vartus skirtas 11 m. baudinys)

Messi gali perimti mano karūną, tačiau jis niekada nepraaugs manęs. (Diego Maradona apie naująjį Argentinos supertalentą Lionelį Messi)

Tai yra taip teisinga, kad tai tikra netiesa. (Ally McCoistas rungtynėse tarp „Arsenal“ ir Madrido „Real“ paklaustas ar sužaidus pirmą kėlinį „kanonieriai“ turėtų pirmauti)

Jeigu, kas nors išdrįstų taip prasižengti Europoje, teisėjas skirtų jam kortelę! (Andy Gray apie „Chelsea“ ir „Barcelona“ susitikimą pamiršęs, kad Anglija ir Ispanija irgi yra Europoje)