„Juventus“ iš Portugalijos grįžta su pralaimėjimu, BVB šventė pergalę Ispanijoje © AP nuotr.

Trečiadienį startavo dar du UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai.

Netikėtą pralaimėjimą išvykoje patyrė Turino „Juventus“ ekipa, kuri rezultatu 1:2 pripažino „Porto“ pranašumą.

Portugalijos ekipa į priekį išsiveržė jau 2-ąją minutę po Mehdi Taremi įvarčio.

„Porto“ dar vieną įvartį pridėjo antrojo kėlinio pradžioje – 46-ąją minutę pasižymėjo Moussa Marega.

„Juventus“ situaciją prieš atsakomąsias rungtynes 82-ąją minutę kiek pagerino Federico Chiesa.

Kitose rungtynėse pergalę išvykoje pasiekė Dortmundo „Borussia“, kuri rezultatu 3:2 įveikė „Sevilla“ ekipą.

Ispanijos ekipai rungtynės prasidėjo sėkmingiau ir jau 7-ąją minutę pasižymėjo Suso.

BVB rezultatą išlygino 19-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Mahmoudas Dahoudas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje sužibo Erlingo Haalando žvaigždė. Norvegas 27-ąją minutę išvedė BVB į priekį, o 43-ąją pridėjo dar vieną įvartį.

„Sevilla“ mačo pabaigoje rezultatą dar spėjo sušvelninti – 84-ąją minutę pasižymėjo Luukas de Jongas.