Antifutbolą demonstravusi Japonija ir po pralaimėjimo lenkams keliauja į aštuntfinalį (VIDEO)

Lenkija jau sužaidė paskutines šio pasaulio čempionato rungtynes, kurios jiems jau nieko nelėmė. Jose lenkai 1:0 susitvarkė su Japonija ir galėjo gerokai sukomplikuoti Azijos atstovams gyvenimą.

Vis dėlto teigiamas rezultatas Kolumbijos ir Senegalo rungtynėse leidžia japonams keliauti į aštuntfinalį. Japonija ir Senegalas surinko po 4 taškus, sužaidė lygiosiomis tarpusavyje, turėjo vienodą praleistų ir įmuštų įvarčių santykį bei buvo tiek pat įmušusios įvarčių. Todėl mažiau geltonų kortelių per čempionatą surinkę japonai (4:6) ir užėmė antrąją vietą grupėje bei iškovojo bilietą į aštuntfinalį.

Rungtynių pradžioje Japonija jau greit turėjo progą išsiveržti į priekį. 12-ąją minutę perdavimo sulaukęs Shinji Okazai galėjo pavojingai smūgiuoti galva, tačiau jo bandymas buvo netikslus.

Itin ramiame kėlinyje kita reali proga buvo sužaidus pusvalandį pirmajame kėlinyje. 32-ąją minutę Kamilas Grosickis galėjo išvesti lenkus į priekį, tačiau jo itin pavojingą smūgį itin įspūdingai atrėmė Eiji Kawashima. Po šio smūgio buvo panauda ir vartų linijos technologija, kuri tik patvirtino, kad įvarčio nebuvo.

Po pertraukos 53-ąją minutę lenkai puikiai pasileido į greitą ataką, tačiau K. Grosickio perdavimas buvo šiek tiek per stiprus ir pirmas prie kamuolio buvo E. Kawashima, kuris išgesino gaisrą prie savų vartų.

O jau 60-ąją minutę Lenkijos rinktinei pavyko išnaudoti savo progą. Po standartinės situacijos Rafalas Kurzawa pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o puikiai atsidengęs Janas Bednarekas nepaliko vilčių japonų vartininkui ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Lenkija turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti ir pasiųsti Japoniją į nokautą. Vis dėlto 74-ąją minutę puikaus perdavimo sulaukęs Robertas Lewandowskis smūgiavo kur kas per smarkiai, nesukėlė jokių problemų E. Kawashimai ir išnaudojo idealią progą atsidaryti savo įvarčių sąskaitą pasaulio čempionate.

Nors rungtynių pabaigoje įvarčio labiau reikėjo Japonijos rinktinei, pavojingesnes atakas kūrė lenkai.

Pralaimėjimo minimaliu skirtumu patenkinta Japonija paskutines 10 minučių tiesiog stumdė kamuolį savo aikštės pusėje ir nieko kurti nebandė, nerizikavo ir saugojo esamą rezultatą.

Lenkija 1:0 Japonija
60' [1-0] J. Bednarek

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • xxl

aisku geriausias variantas butu perzaidimas. Nu bet nera kaip ta suorganizuoti. vistik as remciausi fifa reitingu. Tos geltonos korteles tikrai neatspindi kuri komanda vertesne. Is kitos puses ziurint Senegalas patys kalti, nieko rimto pries Kolumbija neparode,

• -1
  • Ernas80

Pats neidomiausias aštunfinalis bus su Japonija, nes ten jau dar viskas aišku.

• 0
  • Ronaldo
    Gal

čia reikėtų vertint kas geriau atrankoj pasirodė ar galų gale kieno reitingas aukštesnis, nes kortelės, tai čia tik labai iš bėdos toks kriterijus. Susivaidens kas teisėjui ir na tau geltona. Nieks labai ir nesiginčys ir Var nežiūrės, nes čia tik geltona.

ir vel, siulai bausti uz kas buvo pasiekta pries 0.5-2 metus, arba fifa reitingas kuriam reikia dar daugiau metu pasiekti

• +1
  • ...
    Asirgitawe

Lenkai dar labiau krito akyse. Nors situacija nieko nekeičia, bet bent jau dėl aistruolių reikia žaisti, spausti varžovus. Galėjo imti pavyzdį iš Korėjos vakar, kurie bandė žaist, nors nieko nelėmė(na nebent Meškoniui). Būti anti futbolo dalimi, tai krc.

ne Lenkus reikia kaltit o siauraakius kurie smauke kamuoli...