Antausį Turkijoje gavęs J. Mourinho išsiliejo ant žaidėjų

Jose Mourinho nekenčia pralaimėjimų ir ypač tokių, kur stipriai kenčia jo įvaizdis. Aikštingasis portugalas ketvirtadienį tai puikiai priminė, kai savo ekipos žaidimą prilygino „vasaros draugiškų“ rungtynių žaidimui.

„Manchester United“ futbolininkai Europos lygos turnyre patyrė gėdingą pralaimėjimą. Išvykoje J.Mourinho komanda 1:2 pralaimėjo Stambulo „Fenerbahce“ ekipai, kuri šiose rungtynėse išsiveržė jau po 69 sekundžių žaidimo.

Dicko Advocaato vadovaujamą ekipą tada į priekį pastūmėjo Moussa Sow, atlikęs stulbinantį smūgį.

58 minutę „Fenerbahce“ dar labiau nutolo, kai Jeremainas Lensas iš standartinės situacijos atliko irgi įspūdingą smūgį.

„Manchester United“ komandą šiose rungtynėse bent šiek tiek paguodė Wayne'o Rooney įvartis, įmuštas 89-ąją minutę.

„Jie nusipelnė pergalės. Futbolas sukasi ne tik apie kokybę, bet ir apie pastangas bei atsidavimą. Reikia iš savęs išspausti viską. Kai praleidi įvartį tokioje atmosferoje, varžovams suteiki papildomų jėgų. „Fenerbahce“ žaidė tarsi Čempionų lygos finale, o mes – draugiškas vasaros rungtynes, – piktinosi J.Mourinho. – Mes tikrai nežaidėme iš visų jėgų.“

J.Mourinho buvo labai nepatenkintas, kad „Manchester United“ futbolininkai neįsiklausė į jo žinią, pasakytą prieš rungtynes.

„Esu nusivylęs, – teigė treneris. – Kai žaidi su turkų klubais, rungtynės visada būna sunkios. Aš perdaviau visą savo patirtį žaidėjams. O ji – paprasta: kai su jais žaidi namuose – visada būna lengviau, gali laimėti 2:0, 4:0. Atvykus į Turkiją istorija – visiškai kitokia. Aš jiems pasakiau, kad tikėtųsi to ir nebūtų nusiteikę lengvoms rungtynėms. Bet mačą mes pradėjome miegodami.“

„Manchester United“ dabar su šešiais taškais užima trečiąją A grupės vietą. Komanda atsilieka nuo „Fenerbahce“ ir „Feyenoord“ komandų. Jeigu J.Mourinho nori garantuotos vietos atkrintamajame etape, privalo laimėti du likusius mačus.