A.Novikovas: buvo sunku, nes kitoks klimatas ir nepalaistyta aikštė (komentarai)

Lietuvos nacionalinės rungtynės nariai po kontrolinių rungtynių su Jungtiniais Arabų Emyratais teigė, jog apmaudu išleisti iš rankų laimėtas rungtynes, tačiau svarbiausia buvo sustyguoti žaidimą ir įsivertinti prieš Europos čempionato atrankos startą San Marine.

Lietuviai pirmavo po Deivydo Matulevičiaus įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau paskutinę pridėto laiko minutę varžovai išlygino rezultatą ir dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Trenerio asistentas Vitalijus Stankevičius:
„Norėjome pasižiūrėti, kokios sportinės formos mūsų žaidėjai. Po pirmo kėlinio padarėme tris keitimus, apskritai išnaudojome visus keitimus. Vieni žaidėjai nudžiugino, kiti nuvylė. Bet tam ir yra kontrolinės rungtynės. Labai apmaudu paskutinę minutę praleisti įvartį, bet toks futbolas.

Varžovai daugiau kontroliavo kamuolį, yra techniški. Išsiskyrė jų dešimtasis numeris. Tačiau žaidžia visa komanda. Mes pirmajame kėlinyje įmušėme vieną gražų įvartį su galva ir turėjome dar kelias progas. Antrajame kėlinyje iniciatyva buvo varžovų, tačiau geresnių šansų turėjome mes."

Saugas Artūras Žulpa:
"Rungtynės buvo labai reikalingos. Laukia labai svarbios rungtynės. Ši dvikova sudėliojo visi taškus, treneriai pamatė tai, ką norėjo pamatyti. Tai yra kontrolinės rungtynės ir ne rezultatas svarbiausia. Treneriai pamatė žaidėjų sportinę formą.
Rungtynės draugiškos, tačiau futbolas toks dalykas, kad būna aistrų ir pykčių. Varžovai - karštesnio mentaliteto, mes taip pat nusileisti nenorėjome. JAE - techniška komanda, turinti individualiai stiprių žaidėjų. Jie įrodė, kad turi gerą komandą."

Saugas Arvydas Novikovas:
„Buvo sunku žaisti po kelionių, čia kitoks klimatas, sunki aikštė, nepalaistyta. Žaidžiau tik vieną kėlinį, bet buvo sunku. Visas rungtynes pirmavus praleisti įvartį paskutinę minutę labai apmaudu. Treneris minėjo, kad varžovai techniški ir po standartinių padėčių muša įvarčius. Taip atsitiko ir šiandien.

Treneriai turėjo galimybę įvertinti žaidėjų būklę, kokią sudėtį rinktis rungtynėms su San Marinu. Dabar turime atsigauti ir sieksime pergalės."

Saugas Karolis Chvedukas:
„Žaidimas nebuvo labai geras, bet įmušėme įvartį, turėjome dar keletą progų. Apmaudu, kad rungtynių pabaigoje praleidome įvartį. Varžovai techniški, buvo įdomu pasitikrinti jėgas.

Jautėsi, kad ilgai keliavome iki rungtynių vietos, bet reikėjo žaisti, sukovojome. Galėjo rungtynės baigtis mūsų pergale, bet kaip atsitiko, taip atsitiko."