Ankstyvą įvartį praleidusi „Atalanta“ pasiekė pergalę Bolonijoje © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiame „Serie A“ susitikime „Atalanta“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Bologna“ futbolininkus.

Šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį jau 6 minutę, o įvartį pelnė Riccardo Orsolini.

„Atalanta“ rungtynių eigą perlaužė antrame kėlinyje. 47 minutę rezultatą išlygino Teunas Koopmeinersas, o dar po 9 minučių svečiams persvarą suteikė puikiu smūgiu pasižymėjęs Rasmusas Hojlundas.

Likusioje mačo eigoje „Bologna“ futbolininkai neberado jėgų grįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti „Atalanta“ ekipos pranašumą.

Po šių rungtynių „Atalanta“ ekipa kyla į šeštąją turnyrinės lentelės poziciją, taškai susilygindama su atitinkamai penktoje ir septintoje vietoje esančiomis „Lazio“ ir „Roma“ komandomis.