Ankstyvą įvartį praleidęs „West Ham“ palaužė „Fulham“ vienuolikę © AP nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „West Ham“ namuose rezultatu 3:1 palaužė „Fulham“ vienuolikę.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai ir jau 5 minutę Andreas Pereira puikiu šūviu iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir išvedė savo komandą į priekį.

27 minutę Andreas Pereira prasižengė savo baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į „Fulham“ vartus. Standartinę situaciją realizavo Jarrodas Bowenas ir rezultatas tapo 1:1.

Antrame kėlinyje „plaktukams“ pavyko išsiveržti į priekį. 62 minutę Gianluca Scamacca pelnė diskutuotiną įvartį. Italas sužaidė ranka, tačiau VAR nusprendė, jog šis epizodas nėra vertas būti traktuojamu kaip taisyklių pažeidimas. Žinoma, šiuo teisėju sprendimu buvo nepatenkinti tiek svečių žaidėjai, tiek treneris Marco Silva, kuris gavo geltoną kortelę už priekaištus rungtynių arbitrui.

Visgi, visus klausimus šiose rungtynėse išsprendė po keitimo pasirodęs šeimininkų puolęjas Michailas Antonio, kuris 90+1 minutę pelnė kuriozišką įvartį ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Po šių rungtynių „West Ham“ kyla į tryliktą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Fulham“ rikiuojasi devintoje vietoje.