Anksti raudoną kortelę gavę „raudonieji velniai“ krito prieš Šveicarijos čempionus © REUTERS nuotr.

„Manchester United“ Čempionų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Šveicarijoje, kur nusileido „Young Boys“ komanda.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Jesse Lingardo padaryta klaida nulėmė, jog „raudoniesiems velniams“ nepavyks nei vieno taško išsivežti iš Šveicarijos.

Rungtynes prasidėjo Cristiano Ronaldo įvarčiu, kurį jis pelnė 13-ąją minutę po Bruno Fernandeso perdavimo. Tačiau rungtynes sujaukė Aarono Wan Bissakos raudona kortelė, kurią gynėjas prieš save išvydo 35-ąją minutę.

Po to Ole Gunnaras Solskjaeras į kovą metė Diogo Dalotą, po pertraukos Raphaeli Varane'ą ir pasirinko labiau gynybinę taktiką.

66-ąją minutę įvartį pagaliau įmušė „Young Boys“ ekipa, pasižymėjo Nicolas Ngamaleu. O vėliau atrodė, kad rungtynių baigtis eina link lygiųjų. Tačiau paskutinę rungtynių minutę grubiai suklydo J. Lingardas, kuris atidavė perdavimą svetimos komandos žaidėjui, Jordanui Siebatcheu, kuris nuginklavo Davidą De Gea ir išplėšė pergalę Šveicarijos čempionams.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ 1:1 sužaidė su Salzburgo „Red Bull“ ekipa. Ten buvo paskirti net 4 11 m baudiniai, iš kurių buvo tik du realizuoti, o antrojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo išvarytas „Sevilla“ puolėjas Youssefas En-Nesyri, kas pakeitė rungtynių eigą.