Anglijos spauda paviešino skandalingą vaizdo įrašą apie "Arsenal" žaidėjų linksmybes

Anglijos žiniasklaida šiandien mirga nuo pranešimų apie Londono „Arsenal“ futbolininkų linksmybes viename iš privačių šalies sostinės naktinių klubų.

Vaizdo kameros užfiksavo, kaip puikiai žinomi „kanonierių“ žaidėjai – Alexandre‘as Lacazette‘as, Matteo Guendouzi, Henrikhas Mkhitaryanas, Mesutas Ozilas ir Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas ir dar kiti – naktiniame klube vartojo hippy crack vadinamą narkotinę medžiagą, dar vadinamą juoko dujomis. Ši medžiaga Didžiojoje Britanijoje yra legali, tačiau draudžiama ją perduoti arba parduoti.

Futbolininkai vakarėlį surengė rugpjūčio mėnesį, kai iki Anglijos "Premier" lygos pirmenybių starto buvo likusios dvi dienos.

Be to, futbolininkų vakarėlyje laisvai liejosi ir alkoholis, jame dalyvavo bent 70 merginų. Vos kelios dienos iki naujojo sezono pradžios vykęs pasilinksminimas žaidėjams atsiėjo bent 33 tūkst. svarų sterlingų, o kiekvienas alkoholio butelis, pasak pranešimų, kainavo bent 2 tūkst. svarų sterlingų.

Į žinias apie ribas peržengusių futbolininkų pasilinksminimą netruko sureaguoti ir Londono ekipos atstovas spaudai, patikinęs, kad „su žaidėjais bus pasikalbėta apie atsakomybes, siejamas su „Arsenal“ ekipa“.

Vadinamąsias juoko dujas sudaro diazoto monoksidas, kurio įkvėpus gali kilti isterija ar nekontroliuojamas juoko priepuolis. Nors Anglijoje jas vartoti legalu, įspėjama, kad hippy crack vartojimas gali baigtis sąmonės praradimu ar net uždusimu.

Skandalingas įrašas „Arsenal“ komandą pasivijo pačiu netinkamiausiu laiku – 20 rungtynių iš eilės nepralaiminti komanda išgyvena puikų laikotarpį bei „Premier“ lygoje taikosi į prizines vietas.

alfa.lt

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos