Anglijos lygos taurės finale - "Chelsea" futbolininkų triumfas (VIDEO, FOTO)

Pirmąją pavasario dieną "Wembley" stadione įvyko Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") finalas, kuriame susitiko dvi Londono komandos.

Ginklus tarpusavyje surėmė Jose Mourinho vadovaujama "Chelsea" ekipa prieš Mauricio Pochettino treniruojamą "Tottenham". "Lietaus vonioje" įtikinamai rezultatu 2-0 triumfavo "mėlynieji".

Pirmajame kėlinyje pavojingų progų netrūko, tačiau buvo pelnytas tik vienas įvartis. Nuo pat rungtynių pradžios aštriai "Chelsea" aikštės pusėje žaidė "Spurs" vienuolikė, tačiau jai nepavyko išnaudoti progų.

"Chelsea" klubas sulaukė savo šanso ir 45-ąją minutę įsiveržė į priekį. Dešiniajame krašte prie Hugo Lloriso vartų buvo keliamas baudos smūgis, o "Tottenham" po sumaišties baudos aikštelėje nesugebėjo apsiginti ir "mėlynųjų" kapitonas Johnas Terry pelnė pirmąjį įvartį.

Antrasis kėlinys "Tottenham" komandai buvo dar prastesnis ir rimtų progų išlyginti rezultatą jie nebeturėjo. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Diego Costa, kuris 56-ąją minutę prasiveržęs baudos aikštelėje atliko smūgį ir nuo Kyle'o Walkerio kojos kamuolys skriejo į vartų tinklą.

Paskutinį kartą "Chelsea" Anglijos lygos taurėje triumfavo 2007 metais. Tai - pirmasis šio sezono trofėjus.

"Chelsea" 2 - 0 "Tottenham"

45' [1 - 0] J.Terry

56' [2 - 0] K.Walker (į savus vartus)