Anglijos lygos taurėje – favoritų pergalės © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį buvo sužaisti dar trys Anglijos lygos taurės 3-ojo etapo susitikimai.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri net 7:2 pervažiavo „Lincoln“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje „Premier“ lygos čempionams po įvartį pelnė Xherdanas Shaqiri ir Takumi Minamino, dukart pasižymėjo Curtisas Jonesas.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo T. Minamino, po sykį taip pat pasižymėjo Marko Grujičius ir Divockas Origi.

„Lincoln“ ekipai paguodos įvarčius pelnė Tayo Edunas ir Lewisas Montsma.

Kitose rungtynėse kiek daugiau vargo turėjo „Manchester City“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Bournemouth“ futbolininkus.

„Miestiečius“ 18-ąją minutę į priekį išvedė komandoje debiutavęs 17-metis Liamas Delapas, tačiau rezultatą vos po keturių minučių išlygino Samas Surridge'as.

„Man City“ ekipai pergalę 75-ąją minutę padovanojo Philo Fodeno pelnytas įvartis.

„Bristol City“ 0:3 „Aston Villa“