Anglijoje - penktasis "West Ham" ekipos pralaimėjimas (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį 18 valandą Lietuvos laiku sužaistos priešpaskutinės 6-ojo turo rungtynės.

"West Ham" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Southampton". Slaveno Biličiaus treniruojama komanda ir toliau žaidžia beviltiškai - pralaimėta rezultatu 0-3 ir rikiuotė turnyrinės lentelės dugne.

40-ąją minutę "šventuosius" į priekį išvedė Charlie Austinas, o pranašumą 62-ąją minutę padidino Dusanas Tadičius. Per pridėtą teisėjo laiką pasižymėjo ir po keitimo pasirodęs Jamesas Wardas-Prowse'as.

Praėjusį sezoną dėl didžiojo ketverto ilgą laiką kovojęs "West Ham" - didelėje duobėje. Tai buvo ketvirtasis iš eilės "plaktukų" pralaimėjimas Anglijos pirmenybėse.

"West Ham" užima 18-ąją vietą, o juos nugalėjusi "Southampton" ekipa su 8 taškais rikiuojasi devintoje pozicijoje.

"West Ham" 0 - 3 "Southampton"
40' [0 - 1] C. Austin
62' [0 - 2] D. Tadič
90+2' [0 - 3] J. Ward-Prowse