Anglijoje – antra paeiliui "Tottenham" nesėkmė bei dramatiškos "Man Utd" ir "Everton" lygiosios

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 28-ojo turo rungtynės.

Tikra drama užfiksuota "Goodison Park" stadione, kur vietos Liverpulio "Everton" susigrūmė su "Manchester United". Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau per pridėtą laiką iš "Everton" kontroversiškai buvo atimtas įvartis, galėjęs atnešti visus tris taškus.

Rungtynės varžovams iš Mančesterio prasidėjo katastrofiškai – jau 3-ąją minutę po grubios Davido De Gea klaidos pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas. Link vartų spurtavęs D. Calvertas-Lewinas privertė greitai reaguoti D. De Gea, o šis bandydamas išmušti kamuolį pataikė į varžovą ir kamuolys nuskriejo į vartus.

Visgi po šalto dušo "Man Utd" įsivažiavo. Ilgai laukti išlyginamojo įvarčio neprireikė – 31-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo Bruno Fernandesas.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko veiksmo, ypatingai prie "Man Utd" vartų. Rungtynių pabaigoje laimėti galėjo tiek vieni, tiek kiti. 89-ąją minutę herojiškai savo komandą nuo Odiono Ighalo įvarčio išgelbėjo Jordanas Pickfordas.

Pridėto laiko metu "Everton" įmušė antrąjį įvartį, tačiau "irisų" triumfą sustabdė teisėjas – po VAR peržiūros Gylfi Sigurdssonui buvo užfiksuota nuošalė, nors ir islandas praktiškai nedalyvavo savo komandos atakoje.

Kitoje dvikovoje antrąją nesėkmę iš eilės patyrė Londono "Tottenham" ekipa, kuri penkių įvarčių trileryje pripažino "Wolves" pranašumą – 2:3.

Jose Mourinho treniruojama komanda šioje dvikovoje pirmavo net du kartus, tačiau abukart "Wolves" atsitiesė – iš pradžių rezultatą išlygino Mattas Doherty, o kitą kartą lygybę atstatė Diogo Jota.

Pergalingas įvartis krito 73-ąją minutę, pasižymėjus Rauliui Jimenezui.

Tiek "Tottenham", tiek "Man Utd" nepasinaudojo "Chelsea" lygiosiomis ir galimybe priartėti prie didžiojo ketverto. Po pergalės "Wolves" už savo nugaros paliko "Spurs" ekipą.

"Tottenham" 2 - 3 "Wolves"
13' [1 - 0] S. Bergwijn
27' [1 - 1] M. Doherty
45' [2 - 1] S. Aurier
57' [2 - 2] D. Jota
73' [2 - 3] R. Jimenez

"Everton" 1 - 1 "Man Utd"
3' [1 - 0] D. Calvert-Lewin
31' [1 - 1] B. Fernandes