Anglijoje – antra paeiliui "Tottenham" nesėkmė bei dramatiškos "Man Utd" ir "Everton" lygiosios

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 28-ojo turo rungtynės.

Tikra drama užfiksuota "Goodison Park" stadione, kur vietos Liverpulio "Everton" susigrūmė su "Manchester United". Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau per pridėtą laiką iš "Everton" kontroversiškai buvo atimtas įvartis, galėjęs atnešti visus tris taškus.

Rungtynės varžovams iš Mančesterio prasidėjo katastrofiškai – jau 3-ąją minutę po grubios Davido De Gea klaidos pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas. Link vartų spurtavęs D. Calvertas-Lewinas privertė greitai reaguoti D. De Gea, o šis bandydamas išmušti kamuolį pataikė į varžovą ir kamuolys nuskriejo į vartus.

Visgi po šalto dušo "Man Utd" įsivažiavo. Ilgai laukti išlyginamojo įvarčio neprireikė – 31-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo Bruno Fernandesas.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko veiksmo, ypatingai prie "Man Utd" vartų. Rungtynių pabaigoje laimėti galėjo tiek vieni, tiek kiti. 89-ąją minutę herojiškai savo komandą nuo Odiono Ighalo įvarčio išgelbėjo Jordanas Pickfordas.

Pridėto laiko metu "Everton" įmušė antrąjį įvartį, tačiau "irisų" triumfą sustabdė teisėjas – po VAR peržiūros Gylfi Sigurdssonui buvo užfiksuota nuošalė, nors ir islandas praktiškai nedalyvavo savo komandos atakoje.

Kitoje dvikovoje antrąją nesėkmę iš eilės patyrė Londono "Tottenham" ekipa, kuri penkių įvarčių trileryje pripažino "Wolves" pranašumą – 2:3.

Jose Mourinho treniruojama komanda šioje dvikovoje pirmavo net du kartus, tačiau abukart "Wolves" atsitiesė – iš pradžių rezultatą išlygino Mattas Doherty, o kitą kartą lygybę atstatė Diogo Jota.

Pergalingas įvartis krito 73-ąją minutę, pasižymėjus Rauliui Jimenezui.

Tiek "Tottenham", tiek "Man Utd" nepasinaudojo "Chelsea" lygiosiomis ir galimybe priartėti prie didžiojo ketverto. Po pergalės "Wolves" už savo nugaros paliko "Spurs" ekipą.

"Tottenham" 2 - 3 "Wolves"
13' [1 - 0] S. Bergwijn
27' [1 - 1] M. Doherty
45' [2 - 1] S. Aurier
57' [2 - 2] D. Jota
73' [2 - 3] R. Jimenez

"Everton" 1 - 1 "Man Utd"
3' [1 - 0] D. Calvert-Lewin
31' [1 - 1] B. Fernandes

Straipsnio įvertinimas: 6 3
  • ManUTD!

Kalbant apie varzybas,tai apie Bruno ner ka kalbet,puikus. Antras kelinys visai komandai neisiklijavo,nakazka OGS per pertrauka sudeliojo. Labai nervuoja jau kelinta tura,Chelsea praranda taskus,MU ispaskos irgi barsto. Labai reikejo sitos pergales..

• 11
  • BeyBlade
    ManUTD!

Teiseju su var’o sistema yra 9-yni. Bet va BeyBlade geriau zino uz savo srities profus ir dar devynis

Tada surask kur 70 min. fredas lietė kamuolį ranka.

• Arsenal (IP: 3a80fc79e)

Ežiukasssss ar kaip ten tas muhamoras. Tu baik klijus su bendzinu uostyt. Nes vejus rašai be perstojo. Gaidošiaus brolau.

• 5
  • Gerard

Kas čia per Ežiukasss apsirūkęs atsirado. Ir iškart į Top 3-jetuką įšoko, šalia Vaidoshiaus ir Forzos. Ir labai realu, kad tuoj pirmauti pradės. Turbūt suprantate apie aš čia.....

• 4
  • MU fanas1

Tikiuosi vasara bus pasamdytas Pochetino.. Ole po rungtynių sake, kad džiaugiasi pasiektu tasku..

• -1
  • GedBuz

Apvoge Evertona...

• -1
  • Aš Audrius

Nezinau, bet panasu jog Evertonas turejo laimet. Degea tai grybu grybas, uz toki epizoda tai algos neduociau.

• 0
  • Ziogas jota (IP: 22190045a)

Man utd katastrofa baigesi su varnos sistema ir fa bachurais, ateina geri laikai pas ogs armijos, nebus siuksliu daugiau futbole

• -1
  • Jacka (IP: e05f5669f)
    a (IP: facd88a65)

Tai čia tas pats žmogus konfliktuoja forza xxxx eziukas ar koks dar by.bukas. Tik gaidoshius jau atskira respublika dar 😀

Ta xxxxx reikia pagal IP uzbanint visam laikui ir nebefloodins cia savo pievu

• 3
  • 890 (IP: 3a80fc79e)

Atėmė iš Evertono pergale velniu teisėjai.

• -6
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Varchester unt 100 proc pateisino savo varda,apvoge teisejai evertona ir tiek,tik tokiu budu jie dar ir kabinasi uz parekima I kokias nors taures,VAR ju istikimas pagalbininkas

• -4
  • Tona (IP: f31a83dc8)

Teisejai pasidave varchesterio unt zaideju spaudimui,kokia ten pasyvi nuosale,viskas buvo teisingai,ateme 3 taskus is evertono

• -6
  • :D (IP: e05f5669f)

Ispudingi seivai abieju vartininku rungtyniu gale, nebuciau patikejas kad kazkada man.utd ir real Madrid tiek nusilps kad know palaikyt tektu bent kokiam mace 😀

• -2
  • Sutinku (IP: 3a80fc79e)

Buvo 2,5 gero žaidėjo pas MU. Dabar nusipirke Bruno ira net 3,5 gero žaidėjo. O taip tai jo atėme iš Evertono pelnyta pergale.