Anglija po baudinių serijos įveikė Šveicariją ir pateko į pusfinalį © AFP nuotr.

Europos čempionato trečiose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko Anglijos ir Šveicarijos rinktinės.

Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1, todėl buvo mušami 11 metrų baudiniai.

Po baudinių serijos laimėjo Anglija.

Pirmame kėlinyje vyko ganėtinai atsargus futbolas ir ypatingai pavojingų progų pasižymėti neturėjo abi rinktinės.

Grėsmingiausias anglų momentas buvo 45-ąją minutę, kai Kobbie Mainoo smūgį blokavo Granitas Xhaka.

Antroje rungtynių dalyje iki šveicarų pelnyto įvarčio ir toliau vyko blankus žaidimas be pavojingesnių momentų.

75-ąją minutę po Dano Ndoye perdavimo įvartį įmušė Breelis Embolo.

80-ąją minutę tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės rezultatą išlygino „trijų liūtų“ krašto saugas Bukayo Saka. Jo smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo virpsto ir šveicarų vartininkas Yannas Sommeris šioje situacijoje buvo bejėgis.

Tiek per likusį pagrindinį laiką, tiek per pratęsimą daugiau nebuvo pelnyta įvarčių, todėl rinktinės santykius aiškinosi baudinių serijos metu.

Baudinių serijoje pranašesni buvo anglai ir vienintelio Manuelio Akanji netikslus smūgis iš 11 metrų atžymos buvo lemtingas.

Pusfinalyje „Trijų liūtų“ rinktinė susitiks su Nyderlandų ir Turkijos poros nugalėtoju.