Anglai skundžiasi dėl neįskaityto įvarčio © Eurofootball.lt
Aistros dėl vakarykštės ketvirtfinalio dvikovos tarp Anglijos ir Portugalijos ir toliau nerimsta. Anglai rungtynes pralaimėjo po 11 metrų baudinių serijos, kuri pasibaigė rezultatu 6-5. Ko gero, gražiausiose čempionato varžybose netrūko nieko - kovos, ašarų, džiaugsmo, nuoskaudos.

Ypač didelių diskusijų susilaukė teisėjas Ursas Meieris, neįskaitęs Solo Campbello įvarčio paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis. Beje teisėjo iš Šveicarijos asistentas, buvęs puikioje pozicijoje ir matęs tą epizodą pražangos neužfiksavo. Visgi pribėgęs Ursas Meieris nepaisydamas visų anglų nepasitenkinimo aiškiai parodė, kad pražanga buvo.

Labai panašus įvykis buvo 1998-ųjų metų pasaulio čempionate, kai anglai nusileido Argentinai taip pat po 11 metrų baudinių serijos, o to pačio Solo Cambello įvartis buvo neįskaitytas.

"Solo įvartis buvo įvartis",- kalbėjo kitas Anglijos komandos žaidėjas Garis Nevillas. "Nemanau, kad jis buvo šalia vartininko, kai buvo skirta pražanga. Nemanau, kad ten buvo pražanga. Abejoju ar kuris nors iš stadione buvusių žmonių, išskyrus teisėją, manė, jog pražanga buvo".

"Manau, kad šoninis arbitras, po įvarčio bėgęs link vidurio linijos norėjo patvirtinti, kad įvartis buvo įmuštas pagal taisykles. Visgi teisėjas neįskaitė įvarčio, nors jis buvo įmuštas be pražangos", - sakė saugas F.Lampardas.

J.Terry kalbėjo kiek ramiau: "Teisėjas nebuvo puikus, bet mes negalime jam užkrauti visos kaltės. Turėjome progų laimėti rungtynes, bet nelaimėjome."

Nors anglai Europos pirmenybėse dalyvauja jau septintą kartą didelių pergalių jie neiškovojo. Sėkmingiausiai anglai pasirodė 1968 ir 1996 metų turnyre, kur nukeliavo iki pusfinalio.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...