"Almeria" nepasipriešino Madrido "Real" ekipai, F.Torresas išplėšė pergalę (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 34-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" futbolininkai savo aikštėje susitiko su "Almeria" vienuolike. Carlo Ancelotti auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 3-0 nugalėjo svečius.

Pirmajame kėlinyje sostinės ekipa žaidė gana blankiai ir tik kėlinio pabaigoje pavyko pelnyti pirmąjį įvartį. 44-ąją minutę nuostabų smūgį vienu lietimu atlikęs Jamesas Rodriguezas išvedė "baltuosius" į priekį.

Antrajame kėlinyje C.Ancelotti kariauna žaidė geriau ir sukūrė daugiau pavojingų progų. Jau 49-ąją minutę "Real" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kai į savus vartus po Tonio Krooso perdavimo įsispyrė Mauro Dos Santosas.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po puikaus Javiero Hernandezo perdavimo pasižymėjęs dešiniojo krašto gynėjas Alvaro Arbeloa. Verta paminėti, kad ant "Real" atsarginių suolo buvo 16-metis Martinas Odegaardas, bet jis aikštėje nepasirodė.

Po pergalė Madrido ekipa ir vėl nuo pirmoje vietoje esančios "Barcos" sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Kitoje dvikovoje Madrido "Atletico" susigrūmė su "Villarreal". Vienintelis 74-ąją minutę Fernando Torreso pelnytas įvartis nulėmė rungtynių nugalėtoją,

Kitose rungtynėse pergales iškovojo Vigo "Celta", "Elche" ir "Sevilla" ekipos.

"Real Madrid" 3 - 0 "Almeria"

44' [1 - 0] J.Rodriguez

49' [2 - 0] M.Dos Santos (į savus vartus)

84' [3 - 0] A.Arbeloa

"VIllarreal" 0 - 1 "Atletico"

74' [0 - 1] F.Torres

"Eibar" 1 - 3 "Sevilla"

7' [0 - 1] C.Bacca

15' [0 - 2] C.Bacca

51' [1 - 2] F.Piovaccari

64' [1 - 3] A.Reyes

"Celta" 1 - 0 "Malaga"

89' [1 - 0] D.Nolito

"Elche" 4 - 0 "Deportivo"

6' [1 - 0] Jonathas

20' [2 - 0] D.Lomban(11m. baudinys)

54' [3 - 0] M.Pašalič

90' [4 - 0] G.Rodrigues