„Al-Nassr“ klube pristatytas Ronaldo: „Aš viską laimėjau, mano darbas Europoje yra baigtas“ © Reuters nuotr.

Cristiano Ronaldo antradienio vakarą buvo oficialiai pristatytas „Al-Nassr“ klube. Jį pasitiko daugiatūkstantine sirgalių minia, o taip pat vyko ir speciali spaudos konferencija.

Futbolo ikona pasidalino įsimintinomis citatomis. 

„Europoje mano darbas yra baigtas, aš viską laimėjau. Tai yra naujas iššūkis“, – spaudos konferenciją pradėjo portugalas. 

„Turėjau pasiūlymų iš Brazilijos, Portugalijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos. Tačiau daviau savo žodį „Al-Nassr“ klubui.

Esu unikalus žaidėjas. Sulaužiau visus rekordus, tai žadu daryti ir čia, kadangi esu unikalus. Man tai yra normalu. Gavau unikalų kontraktą dėl to, kadangi esu unikalus žaidėjas“, – pasakojo 37-erių puolėjas. 

Cristiano Ronaldo taip pat drąsiai teigė, kad Saudo Arabijoje turi didesnių užduočių, nei futbolas: „Tai man nėra pabaiga. Saudo Arabijos lyga yra labai konkurencinga. Žinau, kad to žmonės nesupranta. Nesu čia tik dėl futbolo. Noriu pakeisti žmonių mentalitetą ir tai, kaip žmonės žiūri į futbolą Saudo Arabijoje.“

„Al-Nassr“ treneris Rudi Garcia neseniai pokštavo, kad mieliau savo komandoje būtų matęs Lionelis Messi, tačiau spaudos konferencijoje tikrai gražiai atsiliepė apie savo komandos naujoką.

„Cristiano yra vienas iš geriausių žaidėjų istorijoje. Man yra garbė jį turėti mūsų komandoje. Cristiano yra pavyzdys, tai visi žino. Mano tikslas yra, kad Cristiano Ronaldo būtų laimingas. Noriu, kad jam būtų smagu žaisti su „Al-Nassr“ ir laimėti su „Al-Nassr“ komanda“, – sakė patyręs strategas. 

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...