„Akmenės“ neįmušti baudiniai pergalę įteikė „Panevėžys-Sportidus“, VIP nenugalėjo „Radviliškio“

Šeštadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos 13-ojo turo rungtynės, kuriose netrūko rimtos kovos ir atkaklumo. Vienose iš jų antroje vietoje esantis Mažeikių VIP klubas išbarstė taškus prieš priešpaskutinę lygos komandą ŠSPC „Radviliškis“. Šių ekipų akistata pasibaigė lygiosiomis 4:4.

„Radviliškiui“ šias rungtynes pavyko pradėti greitu įvarčiu. Nesužaidus nė minutės Kristupas Petravičius greitą komandos ataką užbaigė tiksliu smūgiu.

Įpusėjus kėliniui „Radviliškis“ turėjo ir dar vieną gerą progą, bet šįkart smūgį atrėmė VIP vartininkas. Iki kėlinio pabaigos likus apie tris minutes, VIP sugebėjo išlyginti rezultatą – gražiu smūgiu iš aštraus kampo pasižymėjo Tadas Markevičius.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo VIP žaidėjai. Komandos puolimo lyderis Edgaras Baranauskas 23 minutę pasižymėjo tolimu smūgiu.

Tačiau „Radviliškis“ į šią situaciją sureagavo gan greitai. Jau po keturių minučių rezultatą išlygino Deividas Dargužas, o po šešių minučių „Radviliškį“ į priekį išvedė Donatas Palauskas.

Tokia situacija privertė VIP žaisti penkiais aikštės žaidėjais, bet tas pats D.Palauskas tuo pasinaudojo ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus 36 minutę.

„Radviliškis“ turėjo dvejų įvarčių persvarą, bet jos neišlaikė. E.Baranauskas per dvi minutes įmušė du identiškus įvarčius ir rezultatą išlygino bei tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju (22 įvarčiai). Negana to, VIP buvo arti ir pergalingo įvarčio, bet galiausiai viskas pasibaigė lygiosiomis.

Tuo metu kiek anksčiau vykusiose rungtynėse taip pat galėjo būti užfiksuotos lygiosios, tačiau „Akmenė“ neįmušė dvejų baudinių, o pergalę rezultatu 6:5 iškovojo „Panevėžys-Sportidus“.

Panašiai kaip ir VIP – „Radviliškio“ rungtynėse, čia buvo įmuštas greitas įvartis. Jį pirmą minutę įmušė „Akmenės“ narys Gabrielius Domkus. Tačiau gera rungtynių pradžia „Akmenei“ nieko gero nežadėjo.

4 minutę Simonas Juška rezultatą išlygino, o po penkių minučių Panevėžio ekipos naudai jį persvėrė Mantas Adomėnas. Dar po penkių minučių „Akmenė“ du kartus grubiai suklydo, o po įvartį pelnė Domantas Ežerskis ir Mantas Adomėnas.

17 minutę „Akmenė“ prasižengė šeštą kartą ir į jų vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys, kurį realizavo M.Adomėnas, o rezultatas tapo 5:1.

„Akmenės“ situaciją kiek pagerino po minutės į savus vartus įsimušęs „Sportidus“ narys Saimonas Roicevičius.

Antrąjį kėlinį „Akmenė“ pradėjo įmušdama dar vieną greitą įvartį, kurį šįkart pelnė Tadas Labukas, bet varžovai jau po trijų minučių atstatė trijų įvarčių persvarą, įvartį įmušus Lukui Baranauskui.

Į šį įvartį „Akmenė“ sureagavo žaibiškai ir 25 minutę dar vieną įvartį pelnė T.Labukas. Naujosios Akmenės komandos padėtis tapo prastesnė sužaidus pusę kėlinio – žaidžiantysis treneris Armando Tarlazis už paskutinės vilties pražangą gavo antrą geltoną kortelę ir „Akmenė“ liko žaisti mažumoje.

Nepaisant to, T.Labukas po trijų minučių varžovų persvarą sumažino iki vieno įvarčio. Po minutės jis galėjo rezultatą išlyginti, tačiau paskirtą 6 metrų baudinį jis smūgiavo tiesiai į vartininką.

Nors ir neturėdami žaidėjo, „Akmenė“ visais įmanomais būdais bandė rezultatą išlyginti. Tą, likus mažiau nei minutei, vėl galėjo padaryti T.Labukas. Šįkart už pražangų limitą į „Sportidus“ vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys, bet T.Labukas ir vėl pataikė į vartininką. Tą jis padarė ir pakartotiniu smūgiu ir galiausiai pergalę šventė „Panevėžys-Sportidus“.

Mažeikių VIP 4 : 4 ŠSPC „Radviliškis“

1‘ [0 : 1] Kristupas Petravičius

17‘ [1 : 1] Tadas Markevičius

23‘ [2 : 1] Edgaras Baranauskas

27‘ [2 : 2] Deividas Dargužas

33‘ [2 : 3] Donatas Paulauskas

36‘ [2 : 4] Donatas Palauskas

37‘ [3 : 4] Edgaras Baranauskas